GTA 6'da Tommy Vercetti olacak mı?

Evet oyun Vice City'de geçecek, oralara dair bir şeyler göreceğiz ama sizce GTA 6'da tommy Vercetti'ye dair bir şeyler görür müyüz?

F2E36B6C-D5AF-40B7-A971-EFA03F30C63F.jpeg

Kapak fotoğrafındaki beyefendi tommy Vercetti'nin oğlu olabilir şahsen ben benzetiyorum. Tommy'nin malikanesi oğluna kalmıştır falan belki malikaneye babasının heykelini bile yaptırmış olabilir oğlu. 😁😁

Ne yazık ki Tommy'i GTA 6'da göreceğimizi sanmıyorum. GTA Vice City, 1986 yılında geçmekteydi ve o yıllarda Tommy 30'lu yaşlarındaydı. Günümüzde ise, tahmini olarak yaklaşık 70'lı yaşlarda olması muhtemel. Dolayısıyla da GTA 6'da Tommy'i göremeyeceğimizi düşünüyorum. Ancak oyunun bir sahnesinde Tommy'e atıfta bulunulabilir. Örneğin, oyundaki bir sahnede "Bu şehirde Tommy gibi bir efsane yaşıyordu." tarzında bir diyalog, oldukça hoş bir detay olur. Bu ihtimal dışında, oyundaki easter egg'lerden birinde, Tommy Vercetti'ye gönderme yapılabilir (Haritada yer alan bir mezarlıkta, bir mezar taşının üzerinde Tommy Vercetti yazması gibi). Oyunun çıkışına kadar net bir tahmin yapmak doğru olmaz.

GTA San Andreas, önceki oyunlardaki bir ana karaktere net bir şekilde atıfta bulunan tek GTA oyunuydu. GTA San Andreas'ta, açıkça GTA 3'ün ana karakteri Claude Speed'e atıfta bulunulan bir bölüm vardı. Ancak diğer GTA oyunlarındaki hikayelerde, önceki oyunlardaki ana karakterlere açık bir şekilde atıfta bulunulmadı.

Merak edenler icin

Eki Görüntüle 2045097

Kapak fotoğrafındaki beyefendi tommy Vercetti'nin oğlu olabilir şahsen ben benzetiyorum. Tommy'nin malikanesi oğluna kalmıştır falan belki malikaneye babasının heykelini bile yaptırmış olabilir oğlu. 😁😁

Bununla ilgili bir teori var ama tommy ile ilgili degil John marstonla ilgili fragmanda bazi kisiler Jason'ı John marston veya Arthur Morgan'a benzetiyor bu ikisinin soyundan biri olabilir Arthur Morgan olamaz ama belki hiç bilmediğimiz bir cocugu vardir bos bir teori ama guzel bir teori.

GTA 5 Los Santos'ta geçmesine rağmen cj karakteri yer almamıştı. Tommy'nin de geleceğini sanmıyorum.

Dediğim gibi evrenler farklı GTA san ile GTA V'in haritalari dahi farkli.

Bence gönderme görürüz ama karakter olarak görmeyiz çünkü evrenler farklı.

2D Universe - 1,2,London
3D Universe - 3,VC,SA,VC,Advance,VCS,LCS
HD Universe - 4,EFCL,Chinatown Wars,5,6

Son düzenleme:

Geri
Yukarı