GTA 6'dan spesifik istekleriniz var mı?

Katılmıyorum, zira eğer kendiniz bir ürün çıkarsanız, bunu insanların kurcamalasini istemezsiniz, ben moda açık oyunları seviyorum ama kendi uretimim olan bir şeye el deydirmek istemiyorsam bunu da bence herkes anlayışla karşılamalı.
O zaman mod topluluğunu hiç doğurmayacaklardı. 2015'e kadar destekleyip, gelişmesini sağlayıp sonra telif hakkı davaları açamazsın. GTA oyunları modlar olmadan kocaman bir hiç. Şu an anlık olarak 300-350.000 kişi GTA SA oynuyor. Sence modlar olmadan olabilir miydi?

O zaman mod topluluğunu hiç doğurmayacaklardı. 2015'e kadar destekleyip, gelişmesini sağlayıp sonra telif hakkı davaları açamazsın. GTA oyunları modlar olmadan kocaman bir hiç.

GTA6ya mod gelir zaten ama GTA6 cıktığı zaman modluk bir desteğe inşallah başvurmaz ne demek istediğinizi anladım ama ben oyunları widescreen mod gibi kurup oynuyorum eski GTA ise yapman gerek benim fikrim şu zaten GTA Online deli gibi kazanıyor hem Online'da bir sürü yenilikte var ve geliyor GTA6 icin özel sebep olması gerek daha ne getirebilirler ki fizik, hikaye, haric.

O zaman mod topluluğunu hiç doğurmayacaklardı. 2015'e kadar destekleyip, gelişmesini sağlayıp sonra telif hakkı davaları açamazsın. GTA oyunları modlar olmadan kocaman bir hiç. Şu an anlık olarak 300-350.000 kişi GTA SA oynuyor. Sence modlar olmadan olabilir miydi?

Tahminimce modlar konusunda politika degistirmelerinin sebebi, GTA 6 da bir ilk olarak imza atacakları her şeyi modlarla getirdikleri için, serinin geleceğine sakladıkları şeylerin bedavaya modlar sayesinde erisilmesi olabilir

GTA6ya mod gelir zaten ama GTA6 cıktığı zaman modluk bir desteğe inşallah başvurmaz.
Gelmez, tamamen karşı çıkıyorlar. Hala mod sahiplerine kapatma talebi göndermeye devam ediyorlar.
Tahminimce modlar konusunda politika degistirmelerinin sebebi, GTA 6 da bir ilk olarak imza atacakları her şeyi modlarla getirdikleri için, serinin geleceğine sakladıkları şeylerin bedavaya modlar sayesinde erisilmesi olabilir
Singleplayer modlara zaten karışmıyorlar.

GTA 6'dan beklentiler çok yüksek ben gta VC ile GTA SA haritalarını bekliyorum.
Zamanında aşağıda ki tanıtım videosu, fanlar tarafından yapılan bir video değil de, sızdırılmış bir video olarak yayınlıyorlardı. İnsanların beklentisi o zamanlarda da arşa çıkmıştı. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamlar GTA San Andreas için yapılan modlara bile eski oyunlarındaki texturelar kullanıldığı için telif atıp sildirdi(GTA Underground bunun bir örneği, GTA 3 ve VC haritalarını San Andreas ile birleştiriyordu.), GTA 6 çıkacak diye 2004'den kalan oyunun modlarını mı kapattırıyorlar?

Zamanında aşağıda ki tanıtım videosu, fanlar tarafından yapılan bir video değil de, sızdırılmış bir video olarak yayınlıyorlardı. İnsanların beklentisi o zamanlarda da arşa çıkmıştı. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bunu yapacak teknolojileri ve birikimleri olsa dahi yapmazlar, kaç kişi bu seviyede bir oyunu oynar ki, unutmamak lazim GTA özellikle Online tarafta, oyuncuyla beslenen bir oyun, boş serverleri istemeyeceklerinden dolayi böylesine bir grafik yapma imkanı olsalar da yapmazlar bence ama fizik motorunu cok geliştirdiler geçen yıllarda mesela belki Just Cause kadar olmasa da, bazi yerlerde yıkılma animasyonlari izlememize imkan tanır.

GTA 5 kadar iyi olamaz. Umarım onlinea özen gösterip Single modunu salmazlar. Tam tersi için de aynısı geçerli. Ve silah çeşitliliği çok önemli, çok fazla çeşitte silah olsun istiyorum. Örneğin heavy pistol, compact pistol yerine, atıyorum HG-05 ağır tabanca olur HG-04, -6 falan çeşitleri de olabilir. Örneğin tüfek olarak uzun menzilli otomatik tüfek, yerine LRMG-14 gibi silahları isimleri kullanılsa(keşke gerçek silahlar ve isimleri olsa) çok güzel olur. Ve en çok istediğim şeylerden birisi.

Geri
Yukarı