GTA 6'nın 750 GB ve 150 dolar olacağı ve 400 saat süreceği iddiası yalanlandı

GTA 6'nin 2030'dan once çıkma ihtimali imkansız zaten. Çıktığında tahminen oyun 16 terebayt yer kaplayabilir. Ve haritada bütün ABD kıtasıni güney kuzey dahil olarak bulundurabilir.
2030 mu? 16 TB mı kanka lütfen troll olduğu söyle.

2030 mu? 16 TB mı kanka lütfen troll olduğu söyle.

Yok reis yıllardır GTA6'yi takip ediyorum. Eski Rockstar çalışanlarının beyanlarını güncel haberleri 5 yıldır aralıksız okurum. Hayalim bu oyunu yakın zamanda oynamak. Ama hayatın gerçekleri var. Adamlar ticari işletme hayır kurumu değil. GTA 5 halen milyon dolarlar satarken GTA6 çıkması imkansız. Ben ümidimi kaybettim GTA 5 ve red Dead'in en az 6-7 yıllık daha bir satış durumu var. Hal böyleyken GTA6 2030'dan sonraya kalıyor ve doğal olarak o dönemin pcleri için 16 TB çok değil.

Yok reis yıllardır GTA6'yi takip ediyorum. Eski Rockstar çalışanlarının beyanlarını güncel haberleri 5 yıldır aralıksız okurum. Hayalim bu oyunu yakın zamanda oynamak. Ama hayatın gerçekleri var. Adamlar ticari işletme hayır kurumu değil. GTA 5 halen milyon dolarlar satarken GTA6 çıkması imkansız. Ben ümidimi kaybettim GTA 5 ve red Dead'in en az 6-7 yıllık daha bir satış durumu var. Hal böyleyken GTA6 2030'dan sonraya kalıyor ve doğal olarak o dönemin pcleri için 16 TB çok değil.
Hocam haberleri takip ediyorum demişsiniz bundan haberiniz var mı? Take two 2025 mali yılında 8 milyar dolar hedefliyormuş. 2025 mali yılı ise bu tarihler arası 2024 nisan-2025 mart bu tarihler arasında GTA 6 çıkış yapacak ve bu yılın sonuna doğru fragman bekliyorlarmış insanlar.

Hocam haberleri takip ediyorum demişsiniz bundan haberiniz var mı? Take two 2025 Mali yılında 8 milyar dolar hedefliyormuş. 2025 Mali yılı ise bu tarihler arası 2024 NISAN-2025 Mart bu tarihler arasında GTA 6 çıkış yapacak ve bu yılın sonuna doğru fragman bekliyorlarmış insanlar.

Evet bu haberi gördüm tabii ki. İnşallah fragman duyurulur. Ama benim kendi düşüncem böyle olmayacak. Dayanak noktam GTA 5'in halen çok aktif şekilde para kazandiyor olması. Ayrıca oyunun henüz hazır olmaması. 2024 yılbaşında sana yazacağım. Bakalım duyurulmuş olacak mı?

Hikâyeli oyunun 400 saat sürebilmesi zaten mümkün değil. Hepsi nabza göre şerbet vermektir. Zamanında Dying Light 2 için 500 saat süreceği söyleniyordu; fakat oyunun hikâyesi bittikten sonra hep aynı şeyler yapılıyor ve kendisini 500 saat oynatamıyor.

Evet bu haberi gördüm tabii ki. İnşallah fragman duyurulur. Ama benim kendi düşüncem böyle olmayacak. Dayanak noktam GTA 5'in halen çok aktif şekilde para kazandiyor olması. Ayrıca oyunun henüz hazır olmaması. 2024 yılbaşında sana yazacağım. Bakalım duyurulmuş olacak mı?
Hocam benim düşüncem Gta 6 fragmanı bu yıl Ekim kasımda gelir. Oyunun kendiside 2024 sonbaharında veya 2025’in tam başında gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı