GTA 6'nın 150 dolardan satılacağı iddia ediliyor

Ben yabancı bir tweet'ten gördüm zaten, yani yabancı ülkelerde de durum aynıydı.
PS Store adına ve Amerika tarafı adına konuştum hocam ben. Başka başka ülkelerde ve Nintendo Switch'te çok satmış olabilir. Ki GTA Trilogy Definitive Edition bile çıktığı gibi 10 milyon satmıştı. Bu da satar yani normal.

@yavuz290 o hâlde bu oyunun 150 dolara çıkışını yapması, sürpriz olmaz diyebiliriz. Aslında dediğiniz gibi o yıllarda oyunun fiyatı 150 dolar tutulduysa GTA 6'nın fiyatını 180 dolar yaparlarsa şaşırmam Türkiye fiiyatı için.

Oyun tek satın alım 150$ fiyat olunca oyuncular:
1694177767192.png

Oyun 60$ fiyatla yarım çıkıp kalanı 30$ fiyatlı 5 DLC ile tamamlanınca oyuncular:

credit-card-smacking-credit-card-on-table.gif

İşin şakası bir yana, o zamana kadar AAA oyun fiyatı standardında bir değişiklik olmazsa 70$ ile çıkış yapacağını düşünüyorum. 150$ çok ses getirir, saçma bir iddia.

150 dolar ne yahu? Az daha artırsınlar da Nintendo Switch Lite fiyatına satsınlar!
Çok mantıksız bir iddia. Çoğu oyun 60-70 dolarken GTA VI en fazla 80-90 olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
X(Twitter)'de para kazanma özelliği geldiğinden beri millet ne yapacağını şaşırdı.
Sürekli yalan haber görüyorum.

Daha kötüsü bu haberlere inanan insanlar...

@vice_city ilk dediğinizde haklısınız da gene de bu oyunun $150 olmayacağının hiçbir garantisi yok. En dandik AAA oyunlar bile $60-70 gibi rakamlardan işlem görüyor. BANDAI gibi rezil firma, 2016'da çıkan Dark Souls 3'e $60 istiyor.

@vice_city ilk dediğinizde haklısınız da gene de bu oyunun $150 olmayacağının hiçbir garantisi yok. En dandik AAA oyunlar bile $60-70 gibi rakamlardan işlem görüyor. BANDAI gibi rezil firma, 2016'da çıkan Dark Souls 3'e $60 istiyor.

Hocam oyun ne kadar bütçeli ne kadar devasa olursa olsun standart sürümün 150 dolar olarak çıkması imkansız. Ortalama bir triple A oyunu 60-70 dolardan çıkarken GTA VI'nın 2 katı fiyatına çıkması mümkün değil.

Geri
Yukarı