GTA 6'nın geliştirme sürecinin geriye düşmesi nedeniyle 2026'ya kadar ertelenebileceği bildirildi

Dedikodu palavra 5 içinde aynı yalanları söylediler.
Onlarca kaynağı olan, Rockstar'la doğrudan ilişkisi olan Kotaku bilemeyecek, siz bileceksiniz hocam. Verdiğiniz örnekte uyuşmuyor zaten. GTA 5 ve RDR2 duyurulduktan ve hatta çıkış tarihi verildikten sonra 1 yıl kadar ertelendi. En basitinden 2013 İlkbaharında çıkacak denilen GTA 5, 2013'ün Ocak ayında Sonbahar dönemine ertelenmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlarca kaynağı olan, Rockstar'la doğrudan ilişkisi olan Kotaku bilemeyecek, siz bileceksiniz hocam. Verdiğiniz örnekte uyuşmuyor zaten. GTA 5 ve RDR2 duyurulduktan ve hatta çıkış tarihi verildikten sonra 1 yıl kadar ertelendi. En basitinden 2013 İlkbaharında çıkacak denilen GTA 5, 2013'ün Ocak ayında Sonbahar dönemine ertelenmişti.
Yazınız hatalı.

Çoğu oyun 2025'de çıkacağı için ertelenecek oluyor olabilir. GTA VI'yı 2026'da çıkarmak istemelerinin asıl sebebi bu bence. Çıktığı sene büyük oyunlar da çıkışını yapmayacak ki devrimini yapacak. 2 sene sonra da PC'ye gelse 2028-2029'u bulur PC'ye gelmesi.

Bu kadar ertelemeye bu kadar beklemeye 13 yil sonunda hayalkirikligi urunu bir oyun cikarsa Rockstar hayatinin darbesini yer ve ben bu darbeyi cidden istiyorum, umarim yasanir. Cok simardilar.
Bizim millet hala RDR2'nin etkisinden kurtulmuş değil açıkcası gta 6'nın yaratacağı etkiden biraz tırsıyorum bende bir yandan yerden yere vurulsada bizimkiler bi şoka uğrasa diye düşünüyorum😅

Çoğu oyun 2025'de çıkacağı için ertelenecek oluyor olabilir. GTA VI'yı 2026'da çıkarmak istemelerinin asıl sebebi bu bence. Çıktığı sene büyük oyunlar da çıkışını yapmayacak ki devrimini yapacak. 2 sene sonra da PC'ye gelse 2028-2029'u bulur PC'ye gelmesi.
PC için o kadar bekleyeceklerini sanmıyorum. 1 senede PC'ye gelir en fazla. Zaten Sony ile bir anlaşmaları falan olmadığı için istedikleri zaman başka platforma portlama özgürlükleri var. Bu yüzden 2 sene gibi uzun bir süre beklemezler.

2025 Mali yılı içerisinde 8 milyar dolar hedefleyen bir firma. En geç 31 Mart'a çıkar diye düşünüyorum sonuçta oyununun fragmanını gördük. Elbette eksikleri vardır oyunun ama fragmandan sonra önlerinde 1 seneden fazla vardı. Bu süreyi iyi değerlendirip bence oyunu Mart 2025'te çıkarırlar. Ama ertelense de bir şey olmaz. RDR2 bugün değil seneye de çıksa yine büyüleyici olur ki bu oyun 6 sene önce çıktı. Ne kadar geç çıksa da bir şey kaybetmezler. Üstünü boyadıkları GTA Trilogy' den 15 milyondan fazla satış yaptılar.

Hep söylediğim ve düşündüğüm teori doğru çıkacak gibi GTA6 PS5 için çıksada asıl güzelliğini PS6 ve Xbox tarafı için gösterecek aynı GTA 5'in PS3'e çıkması ama PS4'te asıl güzelliğini yakalasmı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı