GTA 6'nın haritası ne kadar gerçek?

Bu iddia çok yüksek ihtimalle yanlış. Sızıntılara göre GTA 6'da tüm GTA haritaları değil sadece "Vice City" olacak. Tabii GTA Vice City'den bildiğimiz o harita değil. Vice City'nin çok daha büyük hâli gibi düşünün.

Eki Görüntüle 2010073

En gerçekçi sızıntı bu görseldir. Muhtemelen buna yakın bir şey olacaktır.

Konu başındaki haritayı zaten ciddiye bile almıyorum da bu harita da mümkün gelmedi GTA 5 bile 130GB gibi bir şeydi en son yüklediğimde. Hem şehri o kadar detaylı modelleyip hem de büyültemezler en az 5 6 kat daha büyümüş yerleşim alanları. Bence yine bir ana şehir olur sonradan Online tarafına Update'lerle büyültürler haritayı ufak ufak.

Bu iddia çok yüksek ihtimalle yanlış. Sızıntılara göre GTA 6'da tüm GTA haritaları değil sadece "Vice City" olacak. Tabii GTA Vice City'den bildiğimiz o harita değil. Vice City'nin çok daha büyük hâli gibi düşünün.

Eki Görüntüle 2010073

En gerçekçi sızıntı bu görseldir. Muhtemelen buna yakın bir şey olacaktır.
Bu paylaştığınız harita, fan yapımıdır sızıntı olarak sayılmıyor ama tek bildiğim bir şey var. Bu tarzda bir harita, olacak ama ilerleyen güncellemeler ile harita büyütülebilir olabilirmiş.

Bu paylaştığınız harita, fan yapımıdır sızıntı olarak sayılmıyor ama tek bildiğim bir şey var. Bu tarzda bir harita, olacak ama ilerleyen güncellemeler ile harita büyütülebilir olabilirmiş.
Bu da bir iddia idi. Bana biraz muhtemel geliyor çünkü GTA 6, Online'ı daha baskın bir oyun olacak. Harita genişlemeleri Story modu etkilemez ama Online'ı etkiler.

O atmış olduğum harita gibi bir şey çıkacak muhtemelen. Sizin attığınız kadar büyük bir harita olması mümkün değil.

İnternette GTA 6 hakkında gezinirken, böyle bir iddialı GTA haritası gördüm sizce ne kadar doğru olabilir? (Çok iyi görünüyor.)
Böyle bir haritayı günümüzün donanımlarına göre optimizasyon yapmaları gerekiyor bu da biraz imkansız gibi.

Bu da bir iddia idi. Bana biraz muhtemel geliyor çünkü GTA 6, Online'ı daha baskın bir oyun olacak. Harita genişlemeleri Story modu etkilemez ama Online'ı etkiler.

O atmış olduğum harita gibi bir şey çıkacak muhtemelen. Sizin attığınız kadar büyük bir harita olması mümkün değil.
Benim paylaştığım, sadece bir iddia dediğim gibi sizin paylaştığınız harita fan yapımıdır ama benzer bir tarzda öyle bir haritanın gelme ihtimali de var böylelikle ilerleyen güncellemeler ile harita genişletilebilir, geliştirilebilir olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı