GTA 6'ya Türkçe Dil Desteği Gelir mi?

GTA 6'nın Türkçe dil desteği ile çıkma ihtimali var mı? (Neden belirtin lütfen)

• Evet var!

• Belki olabilir.

• İmkanı yok unut o işi.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Söz konusu Rockstar ise hiç kusura bakmayın, PC platformuna üvey evlat gibi davranan bir firmadan bahsediyoruz.
Red Dead Redemption 2 2018 yılında çıktı, PC platformuna 1 yıl sonra geliyor. Açıkçası ben buna da şaşırdım. Red Dead Redemtion 2'nin yeni konsollara geldikten sonra 2021 yılı baharında PC'ye geleceğini düşünüyordum. GTA 5 oyununda böyle olmuştu, PC sahipleri önce PS3 ve Xbox 360'a sonra PS4 ve Xbox One konsoluna çıktıktan sonra PC platformunda GTA 5'i görebilmişti. İki yıl sonra diyorum az buz süre değil.
GTA 6 oyununun 2021 yılında çıkacağını düşünüyorum. PC platformuna 2022 yılında çıksa bile, gönüllü gruplar tarafından Türkçeleştirmesi zaman alır. Son olarak ben korsan kullanan birisi, korsana destek veren birisi değilim. Rockstar Games'in oyunları PC platformuna geç çıkarmasından şikayetçiyim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı