GTA gerçek hayata ne zaman ulaşır?

Tamamen donanımların gelişmesine bağlı bir durum. Şu an oynadığımız oyunlarınların, ilk hallerini görseydik ağzımız açık kalırdı herhalde. Piyasaya göre downgrade yiyorlar.

Çoktan yaptılar GTA 5'i modlayarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik motorları bu seviyeyi kaldırabilir ama verimli olmaz sanırım 10 yıl içinde görebiliriz.

Biz GTA V'ı'yı beklerken Rockstar önce GTA V'e yeni bir harita ve toplamda son 1 yıl içinde 3 büyük heist güncellemesi getirdi. Oyundaki yarım kalan inşaatların tamamlanarak yeni Heist'lerin geleceği söylentisini de zaten uzun süredir duyuyoruz. Kısacası GTA V'in satışları düşmediği sürece yeni bir GTA oyununu görmemiz imkansız. Bir ters köşe yapıp mevcut oyuna büyük bir DLC paketi verip grafikleri daha gerçekçi yaparlarsa onu bilemem. Oyunu bu grafiklerde yapma kısmı aslında Rockstar'ı zorlamaz ancak oyuncuların bilgisayarının böyle yüksek doku paketleri ile baş edebileceğini zannetmem, evinde RTX 3090 bir sistem yoksa tabii.

20 sene sonra görebiliriz. Önemli olan yapabilmek değil, düzgün yapabilmek ve bilgisayarlara göre yapmak. Grafikler fazla olunca yapımcılar kısabiliyor. Bunun bir örneği de Witcher 3.

Çoktan yaptılar GTA 5'i modlayarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NaturalVision Evolved kurunca bile 6900xt ile 2K 40 fps aldım. Bu modu yükleyemedim bir türlü. Yüklesem kartın sonunu düşünemiyorum. :D

Geri
Yukarı