GTA IV 1.0.7.0 Sürüme Geri Dönme

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Ben GTA IV oyununu Steam üzerinden aldım. Otomatik olarak 1.0.8.0 sürümü oldu. Ben buna eskiden mod falan yaptığım için biraz daha keyifli oluyordu. Bugün tekrar baktığımda, bir sürü mod yükleyicisi denedim hiçbiri çalışmadı. Biraz araştırdım, bu 1.0.8.0 sürümünde mod çalışmıyormuş. Sadece araç yükleniyor. Ben tekrar 1.0.7.0 yapmak istiyorum. Zaten çoklu oyuncuda oynamıyorum. Fakat 1.0.7.0 sürümü için karşıma hep korsan oyun için çıktı. Bende oyunu bozmayayım diye yapmadım. Ben bu 1.0.7.0 sürümünü nereden indirebilirim?

Bir de 1.0.7.0 yaptık diyelim. Steam yine oyunu 1.0.8.0 yapar mı? Eğer yine 1.0.8.0 olursa nasıl 1.0.7.0 sürümünde kalmasını sağlarım?

Biraz araştırınca buldum. :)
Çözüm: İlk olarak 1.0.7.0 sürümünü indireceksiniz. Bildiğiniz gibi karşınıza korsanlar için çıkacak. Bu yüzden onları indirmeyin oyun bozulabilir.
İlk önce bunu indirin: GTA 4 GTA IV Patch 1.0.7.0 (28.05.10) Mod - GTAinside.com
Merak etmeyin orijinal oyun için. İndirdikten sonra içinde olan dosyaları çıkartıyoruz ve bir klasörde topluyoruz. İçinde ''UpdateTitle'' isimi uygulamayı çalıştırıyoruz. Dikkat edin iki tane var. Yanlış olanı yüklemeyin. İkisinin ismi birbirine benziyor. Şimdi bir kere ileri diyoruz ve bekliyoruz. Bilgisayarda bulunan boş alanı falan ayarlıyor sonra oyunun yerini kendisi otomatik buluyor. Daha sonra yönetici izni vererek programı kurmasına izin veriyorsunuz. Kurduktan sonra bir pencere gelecek. Oraya hiçbir şey yazmadan çıkış yapın. Bu kadar. Daha sonra emin olmak isterseniz oyun klasörünü açın. GTA IV yazan yere gelin üzerinde bekleyin. Bekledikten sonra ufak bir pencerede bilgiler yazacak eğer 1.0.7.0 yazıyorsa işlem tamamdır.

Böyle olması lazım:
gta.jpg

Ben bu dediğinizi yaptım ama oyuna girdiğimde tüm texture ler yok oluyor ev içi ev dışı artı olarak da ekran kartımı 56 mb olarak görüyor ve tamamiyle düşürsem bile o düzelmiyor onunla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum bunu nasıl düzeltebilirim bir bilginiz varsa söyleyebilir misiniz gerekirse isterseniz ss de atabilrim.

Ben bu dediğinizi yaptım ama oyuna girdiğimde tüm texture ler yok oluyor ev içi ev dışı artı olarak da ekran kartımı 56 mb olarak görüyor ve tamamiyle düşürsem bile o düzelmiyor onunla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum bunu nasıl düzeltebilirim bir bilginiz varsa söyleyebilir misiniz gerekirse isterseniz ss de atabilrim.
bunu oyunun içine at düzelir

Dosya Ekleri

• commandline.txt
    49 bayt · Görüntüleme: 247
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı