GTA IV, 9. Nesil konsollara geliyor!

Oyunun Xbox One'da geriye uyumlulukla çalışmasını bekliyordum fakat Xbox Series X ve S'e uyumlu olması çok hoşuma gitti, çünkü oyunun 8.nesillerde bile sabit 60FPS çalışmaması çok can sıkıcıydı. Fakat bu durum 9.nesiller ile ortadan kalktı ve Liberty City'nin kasvetli ortamını akıcı bir şekilde oynamamızı sağladı. Rockstar'ın "12 yıllık oyun bunu yeni konsollarımıza uydurmasak da olur" diyeceğini düşünüyordum ama Rockstar beni şaşırttı. @Setsuna Yuki ikizimin de yorumlarını almak isterim.

Ben de daha dün PC versiyonunu almıştım. Güzel haber. 4K oynanır umarım.
Ben de 4K oynanır mı sorusuna cevap bekliyorum, kaynakta bir bilgi vermemişler fakat testlerde 1440p çalıştıranlar vardı.
Bana bu güzel haberi verdiğin için teşekkür ederim. Ben de ne zamandır düşünüyorum zaten “Yeni nesil konsollara gelir mi?”diye. Rockstar yine şaşırttı beni. :)

Ama şu mobil platformlara getir de, orda da oynayalım yahu.
Fiyatını da uygun tutarlarsa eğer kesinlikle en iyi ücretli oyunlar listesine çıkar ama neden yapmadıkları muamma.

Konuyla alakasız ama oyun yaklaşık kaç saat sürüyor? Ve Online aktif mi? Almayı düşünüyorum.
Ana hikayeyi 50 saatte bitirmiştim; hızlı oynuyor iseniz 20 saate bitirirsiniz fakat her dakikasına değer, Online kısa bir süre önce resmi olarak kapatıldı, downgrade ile oynanabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı