GTA IV aktivasyon kodu

İşletim sistemi
Windows 10

Khajz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Steam'den GTA IV almıştım 2sene önce ve şimdi ise Rockstar club benden serial numaramı istiyor, önceden sağ tıklayıp yönet kısmında yazıyordu ancak Steam UI değiştiğinden beri o ayarı bulamıyorum kaldırmışlar sanırım, nasıl CD anahtar'ına bakabilirim?

Steam'i tamamen kapatın ve ardından "yönetici olarak" çalıştırın sonra oyunun dosyalarını doğrulayın ve internet bağlantısı açık iken oyunu başlatın. Bu sayede Steam'in otomatik olarak oyunu etkinleştirmesi gerekiyor.

Onun dışında oyuna sağ tıkladığınızda CD anahtarı ile alakalı bir bölüm çıkmıyor mu?

Merhabalar, Steam'den GTA IV almıştım 2sene önce ve şimdi ise Rockstar club benden serial numaramı istiyor, önceden sağ tıklayıp yönet kısmında yazıyordu ancak Steam UI değiştiğinden beri o ayarı bulamıyorum kaldırmışlar sanırım, nasıl CD anahtar'ına bakabilirim?
Önceden çıkıyordu oyuna girdiğimde. Ama Steam'dan kaldırılıp farklı bir şekilde eklendiğinden beri bir türlü öğrenemedim. Rockstar Games'te görüntülenmesini istiyorsan Steam'dan oyunu indirdikten sonra başlat Rockstar Games üzerinde durmaya başlıyor ama oyunu silince tekrar gidiyor.

Steam'i tamamen kapatın ve ardından "yönetici olarak" çalıştırın sonra oyunun dosyalarını doğrulayın ve internet bağlantısı açık iken oyunu başlatın. Bu sayede Steam'in otomatik olarak oyunu etkinleştirmesi gerekiyor.

Onun dışında oyuna sağ tıkladığınızda CD anahtarı ile alakalı bir bölüm çıkmıyor mu?
Dosyaları doğrulamak istemiyorum çünkü mod indirdim
Kütüphanede oyuna sağ tıkla yönetin üstüne gelince CD anahtarlarını görebilirsin.
işte normalde olması lazım ama steamden çıkıp tekrar geldiğinden beri o seçenek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı