GTA IV araçları nasıl özelleştirebilirim?

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Araba sürüş kalitesinden dolayı GTA IV'u indirdim Steam üzerinden. Oyundaki araçları nasıl özelleştirebilirim? Yani araçların üstüne kaplama vb. nasıl yapabilirim? Ayrıca oyuna nasıl yeni bir araç ekleyebilirim? Örneğin oyuna Ford Transit nasıl ekleyebilirim? Bunun bir programı var mıdır? Varsa nasıl öğrenebilirim? Aydınlatırsanız sevinirim.

Mod yükleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mod yüklemek değil kendim bir araç yapmak veya olan araçların üzerinde modifikasyon vb. yapmak istiyorum.

Mod yüklemeden, oyunun kendi bünyesinde olmayan işleri yapamazsın. Mod yükleyerek istediklerini gerçekleştirebilirsin.
Şöyle örnek vereyim internet üzerinde bazı sitelerde araç modları bulunuyor. Oyunda olan bir aracın üstüne kuruyoruz bu modu. Benim asıl sorum şu, ben de böyle bir aracı nasıl kendim yapabilirim?

Öyle bir özellik var mıydı bende hatırlamıyorum. Oyun içinde var mı diye bakabilirsin. Eğer yoksa da ya başka bir oyun bulman gerek ya da normal oynayacaksın.

Geri
Yukarı