Çözüldü GTA IV görevde ara sahnede takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
Bu oyunun başlarındaki bir görevde daha önce de olmuştu. Ancak 1,2 dakika sonra düzelip devam etmişti. Şimdi ise düzelmiyor ve öyle kalıyor. Bir görev var araç çalıyoruz. Araca bindiğimiz zaman birkaç çete geliyor ve yolumuzun arka tarafını kesiyor. Bu arka taraftakiler ise arabadan tam inecekken oyun takılıp kalıyor. Daha önce de arabayı garaja kadar götürüp koymuştum ancak bu sefer de garajın kapağı kapanmış ve içerde kalmıştım yine oyun takılmıştı. Bu sorunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar? V-Sync'de kapalı oynuyorum. Bazen bu gibi hatalar V-Sync'den dolayı kaynaklanıyordu ancak o da kapalı ne yapabiliriz? Oyun takıldığı zaman da Görev Yöneticisi'ni açıyorum ancak oraya erişemiyorum ya Windows'da oturumu kapatıp çıkabiliyorum ya da restart vererek. Oyunum Steam the Complete Edition.

Ekran görüntüsü 2022-06-16 135900.png

Çözüm
Aynı görevde ve hatta garaja araba koymak için gittiğimde bende de oldu. Otomatik kayıtları silip görevden önceki kayda gittim ve düzeldi. Garaja araba koydum ama dışarı çıkamadım ve yine oyunu yeniden başlatıp çözdüm. Bu hatadan dolayı çok şikayet olduğunu biliyorum.

Bir şekilde geçeceğim artık orayı. Daha öncesin de GTA IV'ün hikayesini bitirmemiştim. Oyun çok da iyi keşke Rockstar Games şuna adam akıllı güncelleme yapsaydı da rahat oynasaydık.

Sizin için çok önemli değilse o bölümü atlayın, diğer bölüme bakın öyle bir şey olacak mı diye.

Evet arkadaşlar sorunu net olarak tespit ettim. Sorun otomatik kayıttan kaynaklanıyor. Otomatik kayıtta bir sıkıntı var. Şu oyun keşke aktif olarak güncelleme alsa. En son 2020'de aldı. Geçenlerde iste telif haklarından dolayı radyodaki bazı müzikleri değiştiler ya da kaldırdılar. Save dosyamı değiştirip oynamaya devam ettim. Konu kapanabilir.
İşe yaramadı.

Aynı görevde ve hatta garaja araba koymak için gittiğimde bende de oldu. Otomatik kayıtları silip görevden önceki kayda gittim ve düzeldi. Garaja araba koydum ama dışarı çıkamadım ve yine oyunu yeniden başlatıp çözdüm. Bu hatadan dolayı çok şikayet olduğunu biliyorum.

Bir şekilde geçeceğim artık orayı. Daha öncesin de GTA IV'ün hikayesini bitirmemiştim. Oyun çok da iyi keşke Rockstar Games şuna adam akıllı güncelleme yapsaydı da rahat oynasaydık.

Sizin için çok önemli değilse o bölümü atlayın, diğer bölüme bakın öyle bir şey olacak mı diye.

Evet arkadaşlar sorunu net olarak tespit ettim. Sorun otomatik kayıttan kaynaklanıyor. Otomatik kayıtta bir sıkıntı var. Şu oyun keşke aktif olarak güncelleme alsa. En son 2020'de aldı. Geçenlerde iste telif haklarından dolayı radyodaki bazı müzikleri değiştiler ya da kaldırdılar. Save dosyamı değiştirip oynamaya devam ettim. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı