GTA IV Güncel Olmasına Rağmen Kasıyor

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 ay önce yaz indirimlerimden GTA 4 aldım, oyun şu an güncel olmasına ragmen yani bildigim kadarıyla oyunun dosya konumuna gelip exe.sini bulup sag tıklayıp ayrıntılar kısmına geldigim zaman 1.0.8.0 yazıyordu ki bildigim kadarıyla şuan en güncel sürüm bu ve bildiginiz üzere GTA 4'de neredeyse herkeste oldugu gibi bende kasma sorunu yaşıyorum. Sistemim gayet yeterli olmasına ragmen en düşükde 20-30 en yüksekte de aynı FPS alıyorum, biraz araştırdıgımda 1.0.7.0 patch ini yükleyin diyorlardı. Şu an oyun daha güncel olmasına ragmen yine de 1.0.7.0 patch kurmam gerekir mi, ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2-3 ay önce yaz indirimlerimden GTA 4 aldım, oyun şu an güncel olmasına ragmen yani bildigim kadarıyla oyunun dosya konumuna gelip exe.sini bulup sag tıklayıp ayrıntılar kısmına geldigim zaman 1.0.8.0 yazıyordu ki bildigim kadarıyla şuan en güncel sürüm bu ve bildiginiz üzere GTA 4'de neredeyse herkeste oldugu gibi bende kasma sorunu yaşıyorum. Sistemim gayet yeterli olmasına ragmen en düşükde 20-30 en yüksekte de aynı FPS alıyorum, biraz araştırdıgımda 1.0.7.0 patch ini yükleyin diyorlardı. Şu an oyun daha güncel olmasına ragmen yine de 1.0.7.0 patch kurmam gerekir mi, ne yapmam gerekiyor?
GTA 4 optimizasyon sorunu olan oyun olduğu için kasması normal. Patch ile alakası yok.

Zaten merak etmeyin, 50 FPS nin üstüne çıkınca oyunun fizik motoru bozuluyor olmalı.
Ayrıca Xbox 360 ta 15 FPS civarında bütün oyunu bitirebildim. 30 FPS herhalde görebildiği en yüksek FPS dir ama seversen yine seve seve oynarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı