GTA IV kasıyor

cancancan

Hectopat
Şu oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak mümkün değil mi ya? 2 GB GTX950M laptop var Steam'den indirdim dün, şu alttaki videodakileri yaptım yine 30 FPS altında. Bir şekilde hiç kasmadan oynayabilen varsa yardımcı olur musunuz? Çıldıracağım az kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan nasıldır acaba? Eğer sorunsuzsa korsan da oynarım. Yüksek ayarlarda kasıyor, düşükte kasıyor bu oyunu bilgisayarda nasıl oynuyorlar ya? Rockstar'ın bu huyundan nefret ediyom yeminle.

Çok normal hocam, hele ki dediğiniz sistemde. Ben RX 580 ile ara sıra donmalar ile 60 FPS oynayabiliyorum.

Yapacak bir şey yok desenize yeni bilgisayar alınca tekrar denerim. 😭😭 O zamana da düzeltmezlerse rockstar düşmanım olur. Aklım almıyor bu kadar güçlü bir şirket V'te yaptığını bu oyunda da nasıl yapamıyor?

Yapacak bir şey yok desenize yeni bilgisayar alınca tekrar denerim. 😭😭 O zamana da düzeltmezlerse rockstar düşmanım olur. Aklım almıyor bu kadar güçlü bir şirket V'te yaptığını bu oyunda da nasıl yapamıyor?
GTA IV benim en sevdiğim GTA'dır. Bu oyun bir testti aslında. Yeni fizik ve oyun motorlarını denediler ve konsol için optimize ettiler. Daha sonra da Max Payne 3 ve GTA 5'i yaptılar. Güzelim oyunu da çöpe attılar. Getirdikleri en son güncelleme sanırım radyolardan Rus müziklerini kaldırmaktı. ABD ile Rusya arasında sorunlar olmuştu birkaç yıl önce hatırlarsanız.

Geri
Yukarı