GTA IV nereden satın alınır?

viperx

Picopat
Arkadaşlar GTA IV'nin DLC'siz sürümünü satın almak istiyorum. Steam'da DLC dahil edilmiş sürüm var. Oyunun tek satıldığı daha ucuz bir yer var mı?

GTA IV alma düşüncem vardı eskiden fakat sorunlu olduğunu duydum Steam'de. Bu sorun devam ediyor mu, bilen birisi cevap yazarsa sevinirim.

GTA 4, hikayesi mekanikleri vb mükemmel bir oyundur. Evet FPS problemleri optimizasyonu en kötü 10 oyun içerisine sokmuştur olabilir fakat ayarları biraz kısınca görselde çok da bir kayıp olmadan 60 FPS'te oynamak mümkün. Bu yaz da laptopumun GTX950M ekran kartı yeni oyunlara yetmediği için tekrar bir oynayayım dedim ve indirimde 30 küsur liraya aldım. Ana hikayesini bitirdikten sonra DLC'lere de bakayım dedim.
Tlad DLC'si motorcu johnny abimizin hikayesini anlatıyor kısa olmasına rağmen gayet zevkli bir deneyimdi. Diğer DLC olan tbogt ise ana GTA oyunu gibiydi hikayesi yine dolu dolu ve güzeldi.
Sonuç olarak indirimde Steam'den al ve 3 oyunu da oyna kesinlikle pişman olmazsın.

Steam GTA5 hariç tüm GTA oyunlarını paket şeklinde satıyordu bir ara, yanılmıyorsam 24TL'ye almıştım. Bence indirimi beklemelisiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı