GTA IV Orijinal ISO Dosyası

117084

Kilopat
Makaleler
4
Başlıkta belirttiğim gibi dosyalarıyla oynanmamış CD'de olduğu gibi GTA IV ISO dosyası arıyorum. Ben araştırdım ama bulamadım. Bilen varsa link atarsa sevinirim.

Grand Theft Auto IV Steam'de
Steam'den indirebilirsiniz.
Steam'i açın, ardından Oyunlar bölümünden "Steam'de Ürün Etkinleştir" deyin.
Çıkan sayfaya lisans kodunuzu yazın, ardından kabul ederse indirin.

Teşekkürler ama Rockstar lisansı ile Steam lisansı farklı. Dün denedim ama çalışmadı. Rockstar da yardımcı olmadı. Normalde CD'nin yedeği vardı oyunu ilk aldığımda ama silmiştim sonradan. CD 1 kayıp, bulsam bile çizik vardır, çizik olmasa bile masaüstü bilgisayarımda CDROM yok.

Social Club üzerinden ya da Rockstar Games'in sitesinden.

Keşke. Ama öyle bir şey yok.

Düzenleme: Şansıma son bir defa YouTube'ye bakayım dedim yabancı biri torrent dosyası paylaşmış buldum video bir tane. Videoda gördüğüm kadarıyla crack dosyasını sonradan yapılması için bırakmış. Umarım istediğim gibi yüklenir. Bakalım...
Oyunu güzelce yükledik lisansını girdik 1 saat no cd crack aradık hiç biri çalışmadı en sonunda direkt Razor crack indirip yaptım bu sefer xlive.dll sorunu var dll yükledim hala aynı hatayı veriyor. 4 saattir uğraşıyoruz şu zıkkım oyunla. Bilgisayarcıya gidip CDROM alsam daha kısa sürerdi. Donuyor, kasıyor, CD istiyor, 3 ayrı lisans giriyorsun sunuculara bağlanmıyor ne sıkıntılı oyun bu arkadaş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı