GTA IV - "Social Club Login Failed" Sorunu

justabigblah

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu alalı 2 ayı geçmiştir ve aldığım zamandan beri araştırıyorum hala bu sorundan kurtulamadım. Biliyorum bu konuyla ilgili 999999 tane konu açılmıştır ve hepsini de inceledim hala çözüme ulaşamadım.
Diyorlar ki paul.dll dosyasını paul.old vs. yapın. Öyle yapınca telefondan Multiplayer'a girdiğimde Social Club'a giriş yapmadığım için öylece kalıyor giremiyorum Online'a.
Her şey güncel, Steam'den aldım. Tüm çabalarıma rağmen bir türlü başlangıçta Social Club'a giriş yapamıyorum. Şifreler değiştim, başka hesap açıp denedim yine olmadı. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok memnun olacağım...

Social Club'u silip tekrar yüklemeyi dene. Belki sorun Social Club'ten kaynaklanıyor olabilir.

Oyunu ilk çalıştırdığımda GFWL vs. kuruyordu ancak Social Club kurmadı, siz öyle deyince Social Club indirdim kurdum da yine değişen bir şey olmadı yanlış bir şey mi yapıyorum acaba ?

GFWL kurmadıysanız kurun veya tekrardan kurun. http://download.gfwl.xboxlive.com/content/gfwl-public/redists/production/gfwlivesetup.exe

Kullandığınız işletim sistemini belirtmemişsiniz. Net Framework 3.5 aktif değilse de Programlar ve Özellikler kısmından aktifleştirin.

Öncelikle yanıt için sağolun, o da kurulu ve güncel. Net Framework 3.5 de aktif. Bilgisayarım Macbook Air ve Bootcamp aracılığıyla Windows 8.1 Pro kullanmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac kullanmanızdan bu kaynaklanabilir. Bu yüzdense şayet bu konuda @Recep Baltaş gibi Macbook konusunda deneyimli kişilerin bakması iyi olur.

Pekala çok teşekkür ederim uğraştırdım gece gece, sayın Recep Bey inşallah bu duruma bi' el atar da sayesinde halledebilirim bu sorunu zira kafayı yemek üzereyim...

C:\Program Files(64)\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV\ buraya girip "paul.dll" yi <<"paul.dll" ".disabled"<< olarak değiştirmeyi bir dener misin? Ok işaretleri hariç.

C:\Program Files(64)\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV\ buraya girip "paul.dll" yi <<"paul.dll" ".disabled"<< olarak değiştirmeyi bir dener misin? Ok işaretleri hariç.

Hocam öyle olunca da tamam oyuna giriyorum ama telefondan Multiplayer > LIVE deyince "you must be logged into Social Club..." şeklinde telefonda bir şey yazıyor. GFWL de LIVE olarak gözüküyorum ama Social Club'a giriş yapamadığım için olmuyor...

edit : dirext vs. güncelledim sorun hala devam etmekte... yok mu bir fikri olan ? :/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı