GTA IV vs GTA V

Oyunda 2008'de çıktı testteki araçta 2008'de çıktı buyurun izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekçi değil. Gerçek hayatın fiziği berbat. GTA IV daha iyi.(!)

Berbat çünkü. Sen ters döndükten sonra geri şak diye düz çevirebildiğin ve 200 ile köşeye girsen bile gıdım sarsılmayan, düz duvara 200 ile girince sadece tamponu düşen araba gördün mü hiç?
Araç sürerken gerçek bir hissiyat almak istiyorsanız Formula tarzı oyunlar oynayabilirsiniz.

Araç sürerken gerçek bir hissiyat almak istiyorsanız Formula tarzı oyunlar oynayabilirsiniz.
İşte, millet aynen böyle kızdığı için GTA 5'te araç sürüş fiziklerini çocuk kodlamış gibi yaptılar. Evet, bazılarına GTA 4'ün araç fiziği çok zor gelebilir ancak alıştıktan sonra onun gibisi yok.

İşte, millet aynen böyle kızdığı için GTA 5'te araç sürüş fiziklerini çocuk kodlamış gibi yaptılar. Evet, bazılarına GTA 4'ün araç fiziği çok zor gelebilir ancak alıştıktan sonra onun gibisi yok.
GTA 4'ün handling'i GTA 5'ten daha iyi olabilir fakat GTA 4 oyununa da laf kondurmamaya gerek yok. Aracın ağırlığını hissedemiyorum, hemen uçuyor ve çok sağa sola devriliyor. Boşuna demiyorum GTA San Andreas bu konuda en başarılı oyun diye. Her şeyi tam denginde.

Düzenleme: GTA SA oyunu, online'da koskocaman bir race topluluğu oluşturduğunu biliyor muydunuz?

1613479432738.png

Geri
Yukarı