GTA IV vs Mafia II Definitive Edition

hangi oyunu önerirsiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    29

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
RAM
x2 4gb
SSD veya HDD modeli
patriot brust 240gb
Ekran kartı
gtx 1050 2gb oc
Anakart
asus h110m-c
İşlemci
i3 6100
Selam.
Bu 2 oyun arasında kaldım. 37TL Steam bakiyem var fakat GTA 4 indirimde değil şu an fakat 1 gün sonra gizem festivali indirimi varmış.
Başka oyun da önerebilirsiniz sevdiğiniz.

Selam.
Bu 2 oyun arasında kaldım. 37TL Steam bakiyem var fakat GTA 4 indirimde değil şu an fakat 1 gün sonra gizem festivali indirimi varmış.
Başka oyun da önerebilirsiniz sevdiğiniz.
Her ne kadar Gta 4 güzel bir oyun olsada Mafia 2 hikaye ve oynanış anlamında çok daha güzel.

Hocam Mafia 2'nin indirimi 2 Mart'a kadar devam ediyor o yüzden hemen karar vermezdim. Zaten iki oyun da çok iyi. İkisini de oynayıp bitirdim. Optimizasyonu her ne kadar berbat olsa da ben GTA IV diyorum. Açık dünya olarak evet bir GTA San Andreas veya GTA V etmez ama Mafia 2'nin içinden geçer.

İkisinede başlayıp yarım bıraktım. Hatta çeyrek bıraktım, yarısına kadar bile gelmedim.
İkisi arasında başlangıç olarak Mafia 2 daha çok sardı. GTA 4 biraz daha yavaş başlamıştı. Mafia 2 diyeceğim sanırım.

İçerik çeşitliği ve ek olarak tekrar oynanılabilirlik açısından GTA IV'ın içinden 10 tane en az Mafia II çıkar. Mafia II her ne kadar çok sevsem bile en fazla 1 bilemedin 2 kere oynanır sonra sıkılıp kenara bırakılacak oyun. Çizgisel bir oyundur sadece ana görev odaklıdır yan görev dahi yoktur. Açık dünya da gezebildiğin bir bölümü var ama tek yapabildiğin sivil ve polis öldürmek anlamsız bir mod kısacası. Ortalama da 10 saat sürüyor. Fakat GTA IV sadece tek bir oynanışı baştan sona ortalama 50 saat sürüyor. Çok daha fazla özgürlük sunması ve ufak tefek oyuncuya seçimler yaptırarak görevlerin bazılarının sonlarının bile değişmesiyle inanılmaz bir derinlik farkı var.

Geri
Yukarı