Mafia II Legacy vs Mafia II Definitive Edition

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 616

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, Mafia 1 Definitive Edition olarak bitirdim. 2'den devam etmek istiyorum. Ancak sistemim APU olduğundan zar zor deneyimledim. Mafia 2 DE ve Mafia 2 Legacy arasında aşırı fark var mı? Mafia 2 DE oynamaya değer mi? Malum DE olarak oynarsam biraz daha düşük performansta oynayacağım. Benim için en önemli unsur oynanış.
Ayrıca Mafia 1 DE'de olan Skip Drive gibi özellikle Mafia 2 DE'de var mı?

Son düzenleme:
Bence normal oynayın. Bana Definitive Edition abartılıyor gibi geldi. Pek bir fark göremedim. Zaten oyun bence normal haliyle bile gayet güzel.

Bence de normal oynayın. Definitive Edition'da çok sayıda göze batan buglar var. Grafiklerde de pek bir fark yok. normal halini tavsiye ediyorum.

Bu arada Türkçe yaması 2K tarafından telif yediği için internet üzerinde yok. isterseniz belirtin sizin için Türkçe yamayı upload edebilirim siteye.

Edit: Mafia 2 Legacy Türkçe yama: Mafia 2 Legacy Türkçe Yama

Definitive Edition tek kelimeyle berbat, bir Mafia fanı olarak söylüyorum. Classic olanı oynayın.

Definitive Edition da yüz animasyonlarının çoğu, gözlerin çoğu, PhysX kıyafet fizikleri bozuk. Ek olarak optimizasyonu berbat ve pek bir grafiksel kalite artışı yok.

Skip Drive özelliği Mafia 2 DE'de yok. Düz olanında da yok.

Geri
Yukarı