GTA IV vs. Watch Dogs

• Konuyu başlatan 999999
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yemin ederim çok abartıyorsunuz yorumları görünce deli oldum.. Gta'nın kaç serisi var bilmiyor musunuz ? Gta vice'de sanki bunlar yok muydu k.bakmayın ama çocukluğumda oynarken bana çok gerçekci geliyordu şimdi ise atari oyunları gibi değil mi ? Ama adamlar ne yaptılar zamanla geliştirdiler. San andreas'tan Gta 4' e kadar geliştiler.. Watch Dogs'u yapan Ubisoft şirketi ise ilk defa yapıyor Gta tarzında.. Tabiki böyle hatalar olacak bu kadarını abartmayın bu tür bugları görmemezlikten gelmemeniz bence anormallik.. Adamlar o kadar emek veriyorlar emek verilmeyen bir oyun değil 22 Gb 500 Mb bile olmaz.. Ubisoft'tan bahsediyoruz dünyanın en iyi oyun yapım şirketlerinden birisi.. Bunu herkes biliyor ki Gta 5 Watch Dogs'dan daha iyi.. Fakat bu oyun için bazı hatalar olsada emek verilen bir oyuna saçma sapan emek vermemişler veya olumsuz yorumlar yapmak bence hiç doğru değil bence biraz saygı..

Arkadaşlar şimdi oyunu deneyen birisi olarak şunu söyleyeyim.

Grafikler PC'de en üst ayarda oynayınca aslında güzelmiş, oyunu oldukça sevdim.

Beni en çok etkileyen yönünü söyleyeyim oyunu daha çok seveceksiniz.

Arabayla bir kovalama sahnesinde düşmanlar arkadan gelirken ben düşmanlardan baya uzaklaştım, daha sonra arabayı köşeye bir yere park ettim, indim başka bir arabaya bindim arabayı çalıştırmadan öylece bekledim. Düşmanlar geldiler o park ettiğim arabayı inceleyip daha sonra biraz da etrafa bakıp gittiler. :)

Arkadaşlar yemin ederim çok abartıyorsunuz yorumları görünce deli oldum.. Gta'nın kaç serisi var bilmiyor musunuz ? Gta vice'de sanki bunlar yok muydu k.bakmayın ama çocukluğumda oynarken bana çok gerçekci geliyordu şimdi ise atari oyunları gibi değil mi ? Ama adamlar ne yaptılar zamanla geliştirdiler. San andreas'tan Gta 4' e kadar geliştiler.. Watch Dogs'u yapan Ubisoft şirketi ise ilk defa yapıyor Gta tarzında.. Tabiki böyle hatalar olacak bu kadarını abartmayın bu tür bugları görmemezlikten gelmemeniz bence anormallik.. Adamlar o kadar emek veriyorlar emek verilmeyen bir oyun değil 22 Gb 500 Mb bile olmaz.. Ubisoft'tan bahsediyoruz dünyanın en iyi oyun yapım şirketlerinden birisi.. Bunu herkes biliyor ki Gta 5 Watch Dogs'dan daha iyi.. Fakat bu oyun için bazı hatalar olsada emek verilen bir oyuna saçma sapan emek vermemişler veya olumsuz yorumlar yapmak bence hiç doğru değil bence biraz saygı..

Sana kesinlikle katılıyorum. Oyun yüksek grafikli ya da yeni nesil diye hemen GTA V ile karşılaştırılamaz. Adamların daha ilk deneyimi (Ben daha önce GTA tarzı bir oyun görmedim Ubisoft' ta.) . Biraz saygılı olun (Saygısızlık yapanlar için söylüyorum.) .

Açık dünya oyunlarına hazır olmayan bir firmanın açık dünya oyunu çıkartmasının sonuçları. Her ne kadar bu türde bir geçmişi olmasa dahi 2014 yılında çıkardıkları açık dünya oyunununda bu kadar fizik hatası olması saçma.

Dikkati mi çeken bir şeyde koskaca şehirde 100'lerce araç var ve hepsinde sadece sürücü var. Araç içinde bi Allah'ın kulu yok başka.

Evet U Play'den indirdim. Kod ile orijinal yani. 2 kere bitirdim görevler eğlenceliydi. Sonlarda ölen kızı sevmemiştim ama ölünce üzdü. :D

Oyun şu an yüklü değil ya. Neden bilmiyorum U Play'de oyun hata vermişti sonra U Play'de gitti bende 2 kere bitirdim diye komple kaldırdım gitti. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı