GTA IV Yama 8 Sürüm Notları

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
6 yıl aradan sonra Rockstar nihayet GTA IV'ü güncelledi! İşte giderilen bazı sorunlar:

• Windows Live Sign in Assistant / Games for Windows Live sunucularına bağlanmada sorun olduğunu belirten "WTV270" hata kodu eklendi.
  • Windows 8, 8.1 ve 10 uyumluluk kontrolü eklendi.
  • Kontrolcü ayarları altına görüntü kontrolcü resmi eklendi.
  • "Out of Commission" görevini FPS eğer 60'ın üstünde ise başarılamaz hale getiren hata giderildi.
  • 2 GB'ın üstünde belleği olan ekran kartlarında kaynak kullanımının hatalı gösterimi düzeltildi.
  • Modern ekran kartları kullanıldığında ayarların değiştirilmesini engelleyen sorun giderildi.
  • Bazı çözünürlüklerde harita nişangahı ile olan sorun giderildi.
  • Brief menüsünde metin kaydırma sorunu giderildi.
  • Drawlist overflow çökme sorunu giderildi.
  • Ufak performans iyileştirmeleri.
Güncelleme Steam üzerinden otomatik geliyor. Elle indirmek için ise:

• Episodes from Liberty City
http://updates.rockstargames.com/patches/eflc/EFLC_PATCH_3.exe
  • GTAIV (English, French, Italian, German, Spanish)
http://updates.rockstargames.com/patches/gtaiv/GTA_IV_EFIGS_PATCH_8.exe

Her ne kadar performans iyileştirmeleri yaptıkda deseler hala stabil çalışmıyor optimizasyon sorunları devam ediyor. Msi gtx 960 2g ile ayarları ultrada yapsam low da yapsam takılmalar ani fps düşüşleri yaşıyorum. Sistem driverlerim güncel ekran kartı driveri güncel artık sorunu oyunda bulmaya başladım. Aynı sorunları yaşayan varmı ? Birde gözlemlediğim kadarı ile oynaya bastıkdan sonra gelen social clup ekranındaki play(offline) play kısmı kaldırılıp tek play tuşuna indirilmiş.

Bu güncellemeden sonra sanki oyunun fizik motorunu basitleştirmişler gibi geldi bana. Gta 5'e benzetmeye çalışmışlar fizik etkileşimlerini.

Recep abi bende Social club unavailable, play offline or try again hatası veriyor. İşletim sistemim
Windows 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Offline giriş yapıp oyun içindeki telefonun menüsünü kullanıp multiplayer moda girebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı