GTA Online açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

enhayemu

Decapat
Daha fazla  
GTA Online'na girmeye çalıştığımda bir anda oyunun yükleme ekranında takılıyor ve sonsuza kadar yüklenmeye devam ediyor. Story Moddan girmeye çalıştığımda bu seferde "Joining GTA Online" yazısında takılıp kalıyor ve alt+tab yapınca oyun siyah ekran tarzı bir şeye dönüşüyor. Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrula dedim ama herhangi bir sıkıntı çıkmadı (En azından Steam'e göre). Dün sıkıntısız bir şekilde girmiştim, herhangi bir sorun yoktu. Bu arada story mode sıkıntısız çalışıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

GTA Online'na girmeye çalıştığımda bir anda oyunun yükleme ekranında takılıyor ve sonsuza kadar yüklenmeye devam ediyor. Story moddan girmeye çalıştığımda bu sefer de "joining GTA Online" yazısında takılıp kalıyor ve Alt+Tab yapınca oyun siyah ekran tarzı bir şeye dönüşüyor. Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrula dedim ama herhangi bir sıkıntı çıkmadı (en azından Steam'e göre). Dün sıkıntısız bir şekilde girmiştim, herhangi bir sorun yoktu. Bu arada story mode sıkıntısız çalışıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Güncellemelerin tam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer birkaç konu gördüm. Oyunda sıkıntı var.

Geri
Yukarı