GTA Online alınca GTA hikaye modu oynanır mı?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Xbox Game Pass ile GTA 5'i konsolda bitirmiştim fakat kardeşim var ve kardeşim hikaye modunda kendi kafasina gore oynarken ben Online oynuyorum.

Şimdi cross gen paket GTA 5 200TL şu an indirim ile fakat ben Game Pass'te GTA Online yukleyip hikahe modunu oynamıştım.

Sorum su: İndirim ile 100 TL'ye GTA Online alsam hikaye modu gelir mi? Cunku Game Pass'ten yuklerken GTA Online yuklemistim.
Simdiden cevaplariniz icin teşekkürler.

Xbox Game Pass ile GTA 5'i konsolda bitirmiştim fakat kardeşim var ve kardeşim hikaye modunda kendi kafasina gore oynarken ben Online oynuyorum.

Şimdi cross gen paket GTA 5 200TL şu an indirim ile fakat ben Game Pass'te GTA Online yukleyip hikahe modunu oynamıştım.

Sorum su: İndirim ile 100 TL'ye GTA Online alsam hikaye modu gelir mi? Cunku Game Pass'ten yuklerken GTA Online yuklemistim.
Simdiden cevaplariniz icin teşekkürler.

GTA alınca ikisi de alınıyor diye biliyorum sadece 1'ini alamıyosunu.

200 TL olan ek paket içeriyordur. Çünkü GTA 5 ile Online ayrı satılmaz.

Bundle olarak satılıyor Xbox One series bundle diye iceriklerinde GTA 5 Xbox One series bir de GTA Online var.

GTA alınca ikisi de alınıyor diye biliyorum sadece 1'ini alamıyosunu.

Online alsam hikaye moduda gelir mi yani arasında 96 TL var 96 TL'den kacacagim derken sadece Online almayayim bir de.

200 TL olan ek paket içeriyordur. Çünkü GTA 5 ile Online ayrı satılmaz.
Bunlar hocam

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240107_225502_Chrome.jpg
    Screenshot_20240107_225502_Chrome.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20240107_225431_Chrome.jpg
    Screenshot_20240107_225431_Chrome.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 18
Hocam aldınız mı? Hikayeyi içeriyormuymuş.

Hocam GTA Online alirsaniz sadece Online modu aktif oluyormus icerik paketleri kisminda Online alirsaniz sadece Online paketi mevcut gözüküyor, Online+ hikaye modlu paketinde ise hikaye moduda ekleniyor ben Online'ı bir şekilde iade edip Xbox One-series bundle aldım hem daha ucuz diğer paketlere göre hem de Online ve hikaye modu içeriyor.

Son düzenleme:
Hocam GTA Online alirsaniz sadece Online modu aktif oluyormus icerik paketleri kisminda Online alirsaniz sadece Online paketi mevcut gözüküyor, Online+ hikaye modlu paketinde ise hikaye moduda ekleniyor ben Online'ı bir şekilde iade edip Xbox One-series bundle aldım hem daha ucuz diğer paketlere göre hem de Online ve hikaye modu içeriyor.
teşekkürler

Eğer GTA Online alırsanız bu ekran gelmiyor ve direk GTA Online açılıyor ama eğer GTA Online ve hikaye modu alırsanız GTA Online veya hikaye modunu oynamak için seçim yapmanızı istiyor.

Dosya Ekleri

• 20240115_133303.jpg
    20240115_133303.jpg
    397,6 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı