Assetto Corsa'da oyuna girmeden önce yapılan ayar otomatik değişiyor

kivancesk2

Femtopat
Daha fazla  
Assetto Corsa oyuna girmeden önce wheather FX i sol yapıyorum ama oyuna girdikten sonra kendi kendine Pure yapıyor.
Bu resimdeki gibiyken weather style bölümü Pure oluyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Assetto Corsa oyuna girmeden önce wheather FX i sol yapıyorum ama oyuna girdikten sonra kendi kendine Pure yapıyor.
Bu resimdeki gibiyken weather style bölümü Pure oluyor.

Ekran Alıntısı.PNG
pure planner dan yaptığımdada yerler böyle oluyo

1715368744962.png

Son düzenleme:
Oyunun kurulu olduğu dizinde, genellikle bir "config" veya "settings" adlı klasör bulunur. Bu klasörde oyunun ayarlarını içeren bir dosya olması lazım.
Bu dosyayı not defteriyle aç ve istediğin ayarı elle yaz, kaydet ve oyunu yeniden başlat.

Oyunun kurulu olduğu dizinde, genellikle bir "config" veya "settings" adlı klasör bulunur. Bu klasörde oyunun ayarlarını içeren bir dosya olması lazım.
Bu dosyayı not defteriyle aç ve istediğin ayarı elle yaz, kaydet ve oyunu yeniden başlat.
kanka açtım configi ama ondada sol yazıyo oyuna girdiğimde pure a dönüyor seçenek

ben kendim cm den hallettim saol yardımın için

Son düzenleme:

Geri
Yukarı