GTA Online çöküyor

Loki.s

Decapat
Normal bir şekilde GTA Online oynuyordum sonra oyun çöktü. Oyunu gene açtım Online yüklenirken gene çöktü bu bayağı bir tekrarlandı fakat sadece Online’da oluyor. Denemek için story girip denedim. Nasıl çözebilirim?

Oyunu doğrula düzelir büyük ihtimalle varsa mod kaldır çünkü Online girerken mod olursa çöker.

Mod varsa Online girerken uyarı verip hikaye moduna atar. Oyun çökmez.

Zaten doğrulamıştım işe yaramadı ama gene de bir daha doğruluyorum ve mod yok.

Öncelikle hikaye moduna girin. Sonrasında ESC basıp yukarıdan Online'ı seçin. Orada solo seasson gibi bir yazı olacak. Yani tek başınıza boş bir sunucuda Online oynayacaksınız. Oyun hata vermeden kapanıyorsa sunucudaki hileciden dolayı olabilir. Daha önce başıma gelmişti. Arkadaşlarımla oynarken hileci sunucuya girip hepimizin oyununu kapattı.

Öncelikle hikaye moduna girin. Sonrasında ESC basıp yukarıdan Online'ı seçin. Orada solo seasson gibi bir yazı olacak. Yani tek başınıza boş bir sunucuda Online oynayacaksınız. Oyun hata vermeden kapanıyorsa sunucudaki hileciden dolayı olabilir. Daha önce başıma gelmişti. Arkadaşlarımla oynarken hileci sunucuya girip hepimizin oyununu kapattı.

Hilecilerin kapama olayını biliyorum ama ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun donuyor ve 2 dk bekletip kapıyor hata kodu falan yok. Bu kadar fazla olacağınıda sanmıyorum ama deneyeceğim.
Zaten oyunda 400 saate yakın sürem var böyle bir şey hiç başıma gelmedi arada sırada çöküyordu ama hep olmuyordu.

Bende de bugün aynı sorun olmaya başladı ne yazık ki, online girmiyor loading'te kalıyor offline'den geçincede oyun kapanıyor.

Geri
Yukarı