GTA Online harcanan para nasıl geri alınır?

Alpha345

Hectopat
Epic Games ile indirdiğim GTA 5'i bayağı uzun süredir oynamıyordum. Bugün tekrar oynamak için bir hevesle indirdim ve Online'a girdim. Ama yaklaşık 1 milyon olan paramın gittiğini gördüm. Bankada harcamalara baktığımda hiç yapmadığım harcamalar vardı. Sanırım biri hesabımı çalmış ve kullanmış. Ayrıca 1 milyondan fazla harcama yapıldığını gördüm yani galiba hile yapıp o parayı da kullanmış çalan kişi. Gerçekten tüm hevesim kaçtı ve çok moralim bozuldu. Bu hesabımın ban geçmişi var mıdır ya da bundan sonra ban yer miyim? En önemlisi nasıl paramı geri alabilirim? Ticket falan atmayı bilmiyorum. Nasıl ticket atmalıyım ve sorunumu İngilizce mi belirtmeliyim? Lütfen hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

1618042790757.png

Son düzenleme:
Hocam benim eskiden oynarken sokaktan bulup garajıma koyduğum iki araba duruyor garajda ve aldığım apartman dairesi de duruyor. O zaman o mantığa göre hesabım banlanmamış oluyor sanırım. Ama hilecinin aldığı hiçbir şeyi bulamadım.

Arabaları telefondaki Mechanic'i arayarak bakabilir misiniz? Belki başka bir garajdadır.

Epic Games ile indirdiğim GTA 5'i bayağı uzun süredir oynamıyordum. Bugün tekrar oynamak için bir hevesle indirdim ve Online'a girdim. Ama yaklaşık 1 milyon olan paramın gittiğini gördüm. Bankada harcamalara baktığımda hiç yapmadığım harcamalar vardı. Sanırım biri hesabımı çalmış ve kullanmış. Ayrıca 1 milyondan fazla harcama yapıldığını gördüm yani galiba hile yapıp o parayı da kullanmış çalan kişi. Gerçekten tüm hevesim kaçtı ve çok moralim bozuldu. Bu hesabımın ban geçmişi var mıdır ya da bundan sonra ban yer miyim? En önemlisi nasıl paramı geri alabilirim? Ticket falan atmayı bilmiyorum. Nasıl ticket atmalıyım ve sorunumu İngilizce mi belirtmeliyim? Lütfen hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 967039

Anlamadığım 30 milyon araç modifiyesine harcanmış. Tuhaf.

Anlamadığım 30 milyon araç modifiyesine harcanmış. Tuhaf.
Yani gerçekten şaşırdım ilk girdiğimde. Şuan hesabın şifresini de hatırlamıyorum zaten şifre değiştirmek için mail göndere bastım onu bekliyorum ama nedense oyunu indirince girerken launcher hiç şifre istemedi.
@Emzik hocam bu arada telefona girince fark ettim bir sürü kişi eklemiş telefona.
Arabaları telefondaki Mechanic'i arayarak bakabilir misiniz?
Hocam arıyorum bir şey olmuyor kapatıyor. Başka bir şey mi yapmam gerekli?
@Emzik hocam bu arada telefondaki contactları da silemiyorum onları nasıl silebilirim?

Son düzenleme:
Yani gerçekten şaşırdım ilk girdiğimde. Şu an hesabın şifresini de hatırlamıyorum zaten şifre değiştirmek için mail göndere bastım onu bekliyorum ama nedense oyunu indirince girerken Launcher hiç şifre istemedi.
@Emzik hocam bu arada telefona girince fark ettim bir sürü kişi eklemiş telefona.

Hocam arıyorum bir şey olmuyor kapatıyor. Başka bir şey mi yapmam gerekli?
@Emzik hocam bu arada telefondaki contactları da silemiyorum onları nasıl silebilirim?

Kayıt edilenleri silemezsiniz. Arıyor kapatıyorsa yanınızda araba var mı? Yani garajdan araba çıkarttınız mı? Çıkarttıysanız "m" basın sonra "vehicles" gelin sonra en alttan 4. şeye tıklayın. 5 dakika bekleyin tekrar arayın.

Kayıt edilenleri silemezsiniz. Arıyor kapatıyorsa yanınızda araba var mı? Yani garajdan araba çıkarttınız mı? Çıkarttıysanız "m" basın sonra "vehicles" gelin sonra en alttan 4. şeye tıklayın. 5 dakika bekleyin tekrar arayın.
Resimdeki araba geldi hocam.
1618045592878.png

Bu araba ve diğer arabaları satmaya kalksam zararımı karşılar mı?

Daha önce aldınız mı bu arabayı? Yani siz mi aldınız?
Benzerini sokakta bulmuştum ancak bu şekilde modifiye ettiğimi hatırlamıyorum. Diğer arabları da çağırıp size göstereyim mi?
@Emzik hocam ben bu karakteri silip yeni karakter açsam yine 1m ile başlar mıyım? Böyle uğraşmak yerine o şekilde yapabilir miyim?

Benzerini sokakta bulmuştum ancak bu şekilde modifiye ettiğimi hatırlamıyorum. Diğer arabları da çağırıp size göstereyim mi?
@Emzik hocam ben bu karakteri silip yeni karakter açsam yine 1M ile başlar mıyım? Böyle uğraşmak yerine o şekilde yapabilir miyim?

Diğer arabaları çağırıp siz bakabilirsiniz "daha önce aldım mı?" diye. Eğer siz almadıysanız modifiyecide 60-100k zararla satabilirsiniz.

Geri
Yukarı