GTA online hesabım sıfırlandı

Klepster

Hectopat
Daha fazla  
Hesabın kullanıcı adı ve şifresini 7 ay önce kuzenime vermiştim. O oynasın diye. Hesabı 52 level yapıp bankada 1 milyon dolar biriktirmişti. En lüks yatlar, evler, arabalar, bir sürü silah çeşitleri derken oda sıkılıp oynamayı bıraktı. Aradan 7 ay geçti bende sıkılıp oynayacak oyun bulamayınca dur bir GTA indireyim dedim. Online moda girince benden yeni bir karakter oluşturmamı istedi. Karakter oluşturma ekranında başka bir karakter gözükmüyordu yani, yeni karakter oluşturma seçeneğinden başka seçenek yoktu. Ben de hesaba uzun süre erişim sağlanmayınca karakter görünümünün silindiğini düşündüm ve yeni bir karakter oluşturdum. Oyuna giriş yaptığımda ise, bankada 90 bin, nakit olarak da 2 bin dolar param olduğunu, ve bütün sahip olduğum itemlerin silinmiş olduğunu gördüm. Hiçbir şey yok sadece bir adet pistol ve 60 adet pistol mermisi.
Bu sorunumun üstesinden nasıl gelebilirim? 🤨

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı