GTA Online hile parası kullanılırsa ban yenir mi?

Hurma Ağacı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Cayo Perico Heist girdim birisinin lobisinden. Işınlanıyordu falan. Paranın bir şekilde %248'ini dağıttı herkese. Benimde 2 milyonum oldu. Bene şuan niye yaptım lan ben bunu dediğim Kosatka Submarine'i aldım. Ne yapmam gerekiyor? Hile parasını kullanayım mı daha çok yoksa Rockstar'a mı yazayım?

Merhaba, Cayo Perico Heist girdim birisinin lobisinden. Işınlanıyordu falan. Paranın bir şekilde %248'ini dağıttı herkese. Benimde 2 milyonum oldu. Bene şuan niye yaptım lan ben bunu dediğim Kosatka Submarine'i aldım. Ne yapmam gerekiyor? Hile parasını kullanayım mı daha çok yoksa Rockstar'a mı yazayım?
Birşey olmaz mod menüden 3 milyar para yaptım ban yemedim. Fazla limitlerini de zorlama ama.

Heistlerden gelen paradan birşey olmaz fakat kalitesiz mod menü kullanan bir hile gelip para verirse o sıkıntı işte.

1 defa olduysa bir şey olacağını zannetmiyorum. Fakat bu elemanı ekleyip birden fazla defa yaptırırsanız riski var.

Banlanma ihtimaliniz var bence. Daha önce böyle banlanan birini duymuştum fakat kesinliğini bilmiyorum. İki milyon için banlanma değer mi size kalmış isterseniz yazın rockstara. Ben para ve seviye hilesi yapmıştım hesaba hiçbir şey olmadı hala 550M ve 4865 seviye var.

Geri
Yukarı