GTA Online hileden ban yenir mi?

GTA Online hileden ban yer miyim? Durun kizgin emoji, uzgun emoji filan atmayin. 1 aydir oynamiyorum hesap hala aktif ve parasi da duruyor ban durumu yok. Fakat hileye bu kadar karsi olmaniza ragmen bir de size sormak istiyorum, para hilesi yaptim. Menu hilesinden degil kumarhanenin sans faktoruyle oynayan bir hile kullandim her oynadigim gazino kumarini kazandim ve boyle boyle 163m kastim. Yazilimdan degil de kumarhaneden kazandigim icin istatistiklere kazandigim para olarak yazilmis. Hileyle para kazansaydim profilimde kazanilmis para olarak gozukmezdi. Sizce bu kadar legal hile yapmama ragmen banlanir miyim?

dddddddd.PNG

GTA Online hileden ban yer miyim? Durun kizgin emoji, uzgun emoji filan atmayin. 1 aydir oynamiyorum hesap hala aktif ve parasi da duruyor ban durumu yok. Fakat hileye bu kadar karsi olmaniza ragmen bir de size sormak istiyorum, para hilesi yaptim. Menu hilesinden degil kumarhanenin sans faktoruyle oynayan bir hile kullandim her oynadigim gazino kumarini kazandim ve boyle boyle 163m kastim. Yazilimdan degil de kumarhaneden kazandigim icin istatistiklere kazandigim para olarak yazilmis. Hileyle para kazansaydim profilimde kazanilmis para olarak gozukmezdi. Sizce bu kadar legal hile yapmama ragmen banlanir miyim?

Eki Görüntüle 1282810
Legal hile kısmı favorim, Rockstar bazen banlıyor bazen banlamıyor bilmiyorum hocam.

Eki Görüntüle 1282810
Hocam Discord'dan bana da o hileyi ulaştırabilir misiniz? Ya da video falan varsa o da olur, spawnlanır spawnlanmaz öldürmek için bekleyenlerde bıktım artık.

Gecen ay yaptim hocam hala banlanmadim. Oyun islerini de biraktim zaten ama arada girersem rezil olmayalim diye soruyorum. :D
Bemim bir hesap 2 yıl temiz devam etmişti sonra 2-3 ay girmemiştim kuzenlerim oynamak istedi indirdirdim girdim oyuna ne göreyim karakter silinmiş 😲. Sonrasında yeni karakter oluşturmuştum.

Geri
Yukarı