GTA Online hileden ban yenir mi?

Ban yeme şansınız her zaman var.
Arkadaşlar hile yaparak oyun zevkinizi baltalamayın. En basit para kasma yöntemi Cayo Perico orda kasın paranızı. 1saat civarı görev yapıyorsunuz 1milyon civarı kazandırıyor.

Ban yeme şansınız her zaman var.
Arkadaşlar hile yaparak oyun zevkinizi baltalamayın. En basit para kasma yöntemi Cayo Perico orda kasın paranızı. 1saat civarı görev yapıyorsunuz 1milyon civarı kazandırıyor.
3 ayda bir girdigim bi oyun icin oturup gorev yapmam. Freeroam tabir edilen modda oynamayi seviyorum. Araba sinirsiz silah sinirsiz sadece takiliyorsun...

Ben kumarhane'de Cheat Engine ile rulette hile yapıyorum, normal para kasmak istiyorum emekle fakat hileciler izin vermiyor. Private lobi kurup orda kasmaya çalışsan görev yapmak için adam gerekiyor, e arkadaşın yoksa nasıl yapacaksın? Hadi onu geçti "Griefer" adını verdiğimiz toxic kitle sadece sana zarar vermek için göreve katılıyor ve göreve zarar veriyor, failed oluyor. Yüzbinlerce hileci var oyunda, hile savaşlarına döndü. Beyaz şapkalılar ve siyah şapkalılar olarak düşünebilirsiniz. Siyahlar herkese zarar veren ortalığı batıran tipler, beyazlar ise onları oyundan atabilen hile özelliklerine sahip polis gibi tepeden izleyen tipler. Çok ilginç ve garip bir hal almaya başladı GTA Online.

Geri
Yukarı