GTA Online hileci artışı

Bu oyunun en kötü yanı en baştan beri konuştuğumuz para için para olayıdır.

Para için paraya ihtiyacımız var ama en ilk başladığında Simeon, Gerald görevlerini yapmak zorundasın eğer premium yoksa. Aman aman...

Bunker gibi şeyleri geliştirmişsiniz sanırım. Bu saatte normal fakat sizin ki premium değilse hiçbir şey bilmiyorum. Benimki de premium fakat ben zaten araba çalmadan çıkacak parayı o tarz işlere biriktiriyordum. Premiumsuz bu oyun tam bir çile.
Premium olsa ne, olmasa ne. Verdiği bunker kullanılmaz, CounterFreit Cash Factory işe yaramaz. Şirket var, onun da garajlarını almak zorundasınız. Premium pek bi' ekstra sağlamıyor. Bu arada premium zaten bedava dağıtıldı.

Bu oyunun en kötü yanı en baştan beri konuştuğumuz para için para olayıdır.

Para için paraya ihtiyacımız var ama en ilk başladığında Simeon, Gerald görevlerini yapmak zorundasın eğer premium yoksa. Aman aman...
Para hilesi yapanlara karışmasınlar sadece rahatsız edenlerle ilgilensin rockstar!

EMP aletini alınca kolay oluyor.
Aldım fakat niye kullanmadı cidden hiçbir fikrim yok. EMP dediğiniz Hydra uçağının önünden çıkan şey değil mi hatta?
Premium olsa ne, olmasa ne. Verdiği bunker kullanılmaz, CounterFreit Cash Factory işe yaramaz. Şirket var, onun da garajlarını almak zorundasınız. Premium pek bi' ekstra sağlamıyor. Bu arada premium zaten bedava dağıtıldı.
Yani premium bence çok ekstra sağlıyor. Verdiği CEO, verdiği ev gibisinden. Premium olmasa çilenin çilesi olurdu ve premium hali bile bir çile.

Yeni konular

Geri
Yukarı