GTA Online hilecilerinin Inception temalı çalışmaları

Bir hileci olarak derken çok rahatsınız keşke bizde o kadar rahat olsak sizin gibi, oyun zevki vermiyorsunuz arkadaş ne anlıyorsunuz.
Benim kimseye bir zararım yok, özel server açıp arkadaşlarımla yada tek başıma kimseye bulaşmadan oynuyorum. Hatta bazen insanlara yardım ediyorum.

Benim kimseye bir zararım yok, özel server açıp arkadaşlarımla ya da tek başıma kimseye bulaşmadan oynuyorum. Hatta bazen insanlara yardım ediyorum.

İnsanlara yardım etmeniz ve kimseye zarar vermemeniz ile alakalı değil bu ayrıca insanlara para veriyorsanız bu iyi bir şey değil onu söyleyeyim ayrıca ben sizin bunları yapıp yapmadığınızı nereden bileceğim lütfen bir hileci olarak bana kendinizi savunmayın.

t.JPG

Bende istesem yapabilirdim ama saatlerce oturup yarış yaptım.

Uğraşmıyorlar, söylenecek bir şey yok üstüne gitmiyorlar hilelerin.
Maalesef.

Hatırlarsanız zamanında modderlardan biri de GTA Online'a çok daha hızlı girebilmeyi sağlayan bir script yazdı ve Rockstar bunu görüp adamdan scripti satın alarak default olarak oyuna eklediler.
Evet evet, inanılmaz komedi bir olaydı değil mi?

Ama güzel bir sanat eseri ortaya çıkmış haklarını yemeyelim içerik çıkar bundan.

Bilen varsa nasıl böyle bir hile yapılabildiğini anlatabilir mi nasıl işliyor yani.
Nasıl yapıyorlar anlamıyorum.
Premium mod menülerde bu tarz seçenekler var yüksek ihtimalle, bu şekilde yapıyorlar.

Güzel olmuş aslında helal olsun kültürlü hileciler.
Evet aslında şaşırmak yerine vay be tebrikler dedim ben de bir yandan. :D

Artık invite sunucularda kimse olmadan da görevler yapılabiliyor, tamamen hepsini denemedim fakat public sunucuda olma zorunluluğu kalkmış gibi. En azından hile olmayınca kafa rahat oluyor :)

İnsanlara yardım etmeniz ve kimseye zarar vermemeniz ile alakalı değil bu ayrıca insanlara para veriyorsanız bu iyi bir şey değil onu söyleyeyim ayrıca ben sizin bunları yapıp yapmadığınızı nereden bileceğim lütfen bir hileci olarak bana kendinizi savunmayın.

Eki Görüntüle 1511515

Bende istesem yapabilirdim ama saatlerce oturup yarış yaptım.
Para vermiyorum da neyse, ben size ne desem boş.

En azından diğerleri gibi milletin üstüne bomba yağdırıp deli etmemişler onun yerine sanatsal bir çalışma yapmışlar. Helal olsun, hile yapacaksan böyle yap :D

Yeni konular

Geri
Yukarı