GTA Online hilecilerinin Inception temalı çalışmaları

Eğer ki bir modder size kafayı taktıysa, bırak invite only serveri friends server falan her şeye girebiliyor.
Hocam alıntıladığınız mesajımda açıkladığım şey hilecilerden kurtulma yöntemi değil. Oyuna giriş süresini iyileştirmeden bahsediyorum.

Ama evet, benim de peşime takılmıştı biri. Invite-only, friends vs. derken hepsine girebiliyordu. Rockstar ID'mi kaptırmıştım adama ve resmen dalga geçiyordu, nereye girsem tepemde bitiyordu. Sonra bunu videoya çekip Rockstar'a gönderdim aylar oldu cevap yok, banlanınca cevap vermiyorlarmış diye okudum ama belli olmaz. Adamı bir daha görmedim. Galiba kurbağa oldu.

Son düzenleme:
Hocam o ayrı bir konu evet. Benim de peşime takılmıştı biri. Invite-only, friends vs. derken hepsine girebiliyordu. Rockstar ID'mi kaptırmıştım adama resmen dalga geçiyordu, nereye girsem tepemde bitiyordu. Sonra bunu videoya çekip Rockstar'a gönderdim aylar oldu cevap yok, banlanınca cevap vermiyorlarmış diye okudum ama belli olmaz. Adamı bir daha görmedim.

Bazı mod menülerde, report silme özelliği var hatta bir ücretsiz hile menüsünde de vardı. Yani bir de şu da var report etsen eline ne geçecek hilecilerin %80i spoof isim kullanmadan hile yapmıyor.

Bazı mod menülerde report silme özelliği var.
Evet. Raporu otomatik olarak siliyor ve hileciye bildirim gidiyor. Hileci de bu rapor girişiminden sonra raporlayan kişiye takarsa rapor atan arkadaşın vay haline.

Report etsen eline ne geçecek hilecilerin %80'i spoof isim kullanmadan hile yapmıyor.
Zaten video kaydı aldım dedim. Videoda ESC'ye basıp Show Profile bile yaptım, adam ismini gizlemişti ancak Rockstar profili açıktı akıllının. :)

Spoof isim nedir hocam?
ID-Spoofing olarak geçiyor. Sahte isim, sahte Rockstar profili diyebiliriz. Bir çeşit gizleme işlemi, gerçek ismini ve Rockstar profilini gizliyor. Adamın ismi Mehmet ve Rockstar ID'si 13 olsun. Mehmet gidip masum bir oyuncunun ismini veya oyunda olmayan rastgele bir ismi/profili seçip profilini değiştirebiliyor. İsmi Orhan, Rockstar ID'si de 23 oluyor mesela.

Spoof isim nedir hocam?

Oyun içinde, sahte isim kullanıp sürekli isim değiştirenler. Genellikle oyuncuya tıkladığında show my profile kısmına bakarsan gerçek social ismi gözüküyor ama onu da sahte isimle değiştireni gördüm. Kısaca GTA Online'de olduğunuz sürece her türlü başınız belada :D

Evet daha bitmedi taptaze görüntülerden sadece birkaçı:

oha (2).jpg

oha (4).jpg

oha (3).jpg

Online'da yine sıradan bir gün.
Çinli bir hackerla karşılaştım, outfitine hasta oldum.

Komedi.

tipebak2.jpg

-------
Evet yürüyen treni de gördüm. Checklist'e bir tik daha atıldı.

Son haftalardan yeni olaylar;

Hileci arabamı fırlatıyor;

1703607238618.jpeg

GTA5_OyommPsPG5.jpg

GTA5_nyLY91Q3HI.jpg

GTA5_0qGIDNn5tZ.jpg

GTA5_HFawgV1SZS.jpg
GTA5_no8KmG9LNG.jpg

GTA5_sOWi5aZtcd.jpg

1703607149062.jpeg

1703607177057.jpeg

Son düzenleme: