GTA Online İlk Harita Güncellemesini Alıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA Online harita güncellemesi

Rockstar Games, GTA Online’ın ilk harita güncellemesini yayınlamış olduğu kısa tanıtım videosu ile duyurdu. Bir süredir devam eden sızıntı ve söylenti haberlerinin ardından GTA Online harita güncellemesi, yayınlanan kısa tanıtım videosuyla beraber resmiyet kazandı. Şimdilik, güncelleme hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni haritanın en kısa süre içerisinde yayınlanacak olan fragmanla beraber detaylandırılması bekleniyor. […]

Devamı: GTA Online İlk Harita Güncellemesini Alıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

GTA Online harita güncellemesi

Rockstar Games, GTA Online’ın ilk harita güncellemesini yayınlamış olduğu kısa tanıtım videosu ile duyurdu. Bir süredir devam eden sızıntı ve söylenti haberlerinin ardından GTA Online harita güncellemesi, yayınlanan kısa tanıtım videosuyla beraber resmiyet kazandı. Şimdilik, güncelleme hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni haritanın en kısa süre içerisinde yayınlanacak olan fragmanla beraber detaylandırılması bekleniyor. […]

Devamı: GTA Online İlk Harita Güncellemesini Alıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Liberty City?

"Şimdilik" ve "henüz" benzer anlamda kelimeler olduğu için sade anlatımlı bir cümle kuramamışsınız Ali Bey. Şaka şaka, GTA VI'yı da GTA V modu olarak getirsinler olmadı.

Geri
Yukarı