Sürprizbozan GTA Online ilk soygun görevi tek başına yapılır mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tunahan82

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba soygun yapmak için Heist'i açık bir ev aldım eve girince lester arıyor açıyorum sonra heist odasına girip e basıyorum telefona geçiyor ama ilk soygun 2 kişi geliyor yanımda biri olmadan yapamıyorum onu tek başıma yapmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşınızı bulup yapmalısınız. Online'dan rastgele oyuncu bulabiliyorsunuz ama görevin yarısında çıkar falan kanser olursunuz. En kötü Discord sunucularından falan birini bulun.

Fleeca job ise.

Merhaba soygun yapmak için Heist'i açık bir ev aldım eve girince lester arıyor açıyorum sonra heist odasına girip e basıyorum telefona geçiyor ama ilk soygun 2 kişi geliyor yanımda biri olmadan yapamıyorum onu tek başıma yapmanın bir yolu var mı?

Bir arkadaş şart.

Kosatko içinde gece kulübü almamız lazım değil mi?

Evet ustam cayo perico için gece kulübü lazım oradan kosatka gelecek ama size önerim cayo perico biraz sağlam ekip lazım önerim fleeca job, pacific standart, humane lab RAID bunlar hafif ve aksiyonu güzel fakat Prison Break(yanlış hatırlıyor olabilirim ismini),cayo perico için sağlam ekip gerekiyor.

Evet ustam cayo perico için gece kulübü lazım oradan kosatka gelecek ama size önerim cayo perico biraz sağlam ekip lazım önerim fleeca job, pacific standart, humane lab RAID bunlar hafif ve aksiyonu güzel fakat Prison Break(yanlış hatırlıyor olabilirim ismini),cayo perico için sağlam ekip gerekiyor.

Hocam cayo perico için sağlam ekip gerekmez. Ben çok kez kendi başıma yaptım

Geri
Yukarı