GTA Online kaç sene daha açık olur?

Battlefield oyunları gibi durur bence mesela şu an 2042 var ama BF1 serverleri hala açık.
GTA 5 Online kapansa bile FiveM açık durur. BF1 sunucuları resmi oyun yapımcısına aitse helal olsun. Fakat Rockstar bu, ne yapacağı belli olmaz.

GTA 5 Online kapanmasa bile güncelleme desteği gelmediği için GTA 6 Online oynamak ister herkes.
Ayrıca GTA 6 Online %99.99 gelir, çünkü GTA oyunlarının asıl para kaynağı Online oldu artık.

GTA 5 17 Eylül 2013'te çıktı, GTA Online'ın bilgisayar versiyonu 14 Nisan 2015'te geldi. Yani aralarında 1.5 yıl var ortalama. Benim tahminimce GTA 6 çıktıktan minimum 1 yıl sonra kapatırlar GTA 5 Online sunucularını.

Ayrıca GTA 6 Online %99.99 gelir, çünkü GTA oyunlarının asıl para kaynağı Online oldu artık.

Bana kalırsa %99.99 bile değil hocam o değer. Bence direkt %100. neredeyse bütün parayı Online'dan kırdılar zaten. Online bu kadar para getirmeseydi belki şimdi 7. GTA oyunu bile görmüş olabilirdik.

Bana kalırsa %99.99 bile değil hocam o değer. Bence direkt %100. neredeyse bütün parayı Online'dan kırdılar zaten. Online bu kadar para getirmeseydi belki şimdi 7. GTA oyunu bile görmüş olabilirdik.
Bence de, GTA dendiğinde aklıma direkt Online ve FiveM geliyor. Hikayesinden çok Online kısmı için alınan bir oyun GTA 5.

Yeni konular

Geri
Yukarı