15 Aralık GTA Online Güncellemesi Kaç GB Olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir dakika, Rockstar'da çalışan bir arkadaşım vardı. Hemen öğreniyorum, 50GB olacakmış. (!

Technopat falcılık bölümü yan tarafta sizi oraya alalım.
Seni de ''Tsubasa'nın'' yanına alalım.
Arkadaşlar komik değilsiniz, arkadaş bir soru sormuş cevaplamak düşer, bunu tahmin etmek o kadar zor bir şey değil, bilmiyorsanız konuşmayın, GTA 5 e önceden gelen güncellemeler 1GB civarındaydı, burada boş yapıp boşuna ceza yemeyin.
Aynen ya.

Ben de şunu söyleyeyim, 1GB güncelleme mi olur? PUBG Mobile mı bu?

Bilgisiz arkadaşım kaç senedir GTA 5 oynuyorum evet 1 GB güncelle geliyor, çünkü GTA artık büyük güncelleme yayınlamıyor, bunu bilmeden burada gelmişsin, yanından geçemeyecek bir oyunla kıyaslıyorsun.

Arkadaşlar komik değilsiniz, arkadaş bir soru sormuş cevaplamak düşer, bunu tahmin etmek o kadar zor bir şey değil, bilmiyorsanız konuşmayın, GTA 5 e önceden gelen güncellemeler 1GB civarındaydı, burada boş yapıp boşuna ceza yemeyin.
Bence dedim.

Böyle saçma sapan konuları git başka forumlarda aç. Ne bilelim biz gelecek güncellemenin boyutunu?
Bin kere yazmana gerek yok.
Mail attım şimdi oyuna ek GTA SA haritası gelecekmiş an az bir 30 40 GB olur herhalde (!)
Böyle saçma sapan konuları git başka forumlarda aç. Ne bilelim biz gelecek güncellemenin boyutunu?
Sana zorla bil demiyorum tahmin yürüt diyorum ben konuşmak Türkçe anlıyor sen beni?

Max. 5-8 GB olur ki genelde 1 ila 3 GB arasi degisiyordu.

15 Aralık'ta gelecek yeni GTA Online güncellemesi sizce kaç GB olur?
25 GB kardeşim, gizli bilgi ama kimseye söyleme.
1605901474715.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı