GTA Online Kafa Atma

SLAYER15

Hectopat
Video atamayacağım maalesef ancak 2 ekran görüntüsü atabilirim. SS'ler:

1609190530017.png

1609190536037.png

Normal yürüyen bir polis vardı. Yanlışlıkla yumruk attım. Sonra sıkınca vurmaya başladım. Bir yumruk attım. Sonra yakınlaşıp sol klik bastım ve karakter 2 eliyle ittirdi. Sonra bir daha sol klik bastığımda kafa attı karakter. Kafa atmanın bir kombinasyonu vs. var mıdır? Yoksa şansa mı oldu? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Şansa denk gelmiş olabilir. Belki belli bir olasılığı vardır.
Eki Görüntüle 805852

Ben Social Club'a bağlanamıyorum sabahtan beri Online'ye giremiyorum konuyu baltalamak gibi olmasın da sebebi nedir herkeste problem var sanıyordum.
Bunun için yeni konu açsanız daha iyi, belki Windows güvenlik duvarı engellemiş olabilir oraya bakabilir misiniz acaba ?

Anladım yani çarktan araba çıkarmak gibi bir şey. Hepinize teşekkürler. CrawLTR bunun için yeni bir konu açarsan iyi olur. Bir de bu attığım SS'i 1-2 gün önce aldım. Ancak bugün de sabah ve öğlen onlinea girebildim. Yani bir sorun yoktu. Kişisel bir sorununuz olabilir eğer akşama doğru olmadıysa bu sorun. Sanırım ceza almışsınız. Rockstarın sitesinden bakın server durumlarına eğer hala giremiyorsanız onlinea. Eğer sorunu haa yaşıyorsanız ve Rockstarın sitesinde server durumları normal gözüküyorsa, cezanız bittiğinde yeni bir konu açın.
Bir kez daha kafa attım. Bu sefer kayıt alabildim. Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı