GTA Online kar modu mu geldi?

RDR'den sonra bu oyundakine kar diyesim gelmiyor. Texture'ları beyaza boyamışlar sadece. :D.

Çoğu oyundan güzel kar koymuşlar GTA Online'a, sadece beyaza kaplamamışlar oyunun başındaki karlı bölümün karını haritaya dağıtmışlar. Sadece kaplama olmadığı ayak ve tekerlek izi çıktığı için anlaşılabilir.

Kar yağmasıyla beraber kar topu savasıda yapabiliyorsun. Kartopu almak için "g" tuşuna basman yeterli(silahsızken),ayrıca kostümler geldi sınırlı süreliğine hemen gidip almanı tavsiye ederim çoğu bedava. Son olarak da karlı havada arabalar fena kayıyor yani drift mevsimi diyebiliriz.

@Toxic Dün itibariyle geldi. Ayrıca şu 2 araç da geçici olarak ücretsiz.

1608700599162.png

Kar yağmasıyla beraber kar topu savasıda yapabiliyorsun. Kartopu almak için "g" tuşuna basman yeterli(silahsızken),ayrıca kostümler geldi sınırlı süreliğine hemen gidip almanı tavsiye ederim çoğu bedava. Son olarak da karlı havada arabalar fena kayıyor yani drift mevsimi diyebiliriz.

Kostümler hangi kategoride satılıyor bulamadım. Ek olarak ücretsiz 3 tane araba kornası geldi yılbaşı temalı.

Ben geçen günlerde FiveM indirdim. Girdiğim serverlerden birinde kar modu vardı fakat birkaç saat önce girdiğimde Online'da map karlıydı. FiveM'den kaynaklı M, ı yoksa zaten GTA'nın Online'ına gelen bir şey mi?

21 Aralık kuzey yarım küre için kış başlangıcı olduğu için geldi 21 Mart'da ilkbahar gelecek GTA V'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı