GTA Online oynanır mı?

qrayt

Yoctopat
Herkese merhaba. GTA V çıkalı uzun zaman oldu fakat ben ilk kez satın alıp oynamayı düşünüyorum. Amacım öncelikle hikayeyi bitirmek, daha sonra da yere göğe sığdırılamayan Online'ı denemek. Bildiğim kadarıyla GTA Online'a bunca yıldan sonra bile içerik gelmeye devam ediyor ve epey kapsamlı bir platforma dönüştürüldü. Yani sıfırdan başlayan biri için büyüklü küçüklü yüzlerce görevin biriktiğini tahmin ediyorum. Merak ettiğim konu şu: Online'a yeni başladığım andan itibaren beni ne tür zorluklar bekliyor olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye değer mi? Yani sonunda tüm görevleri bitirip bir sürü ev, araba, sığınak vb. sahibi olursam başka ne yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Online'a yeni başladığım andan itibaren beni ne tür zorluklar bekliyor olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye değer mi?
Oyunda çok fazla hileci var. Hileciler sürekli oyununuzu çökertecek.
Yani sonunda tüm görevleri bitirip bir sürü ev, araba, sığınak vb. sahibi olursam başka ne yapacağım?
Oyununuz çökünce oyunu yeniden başlatabileceksiniz.

Herkese merhaba. GTA V çıkalı uzun zaman oldu fakat ben ilk kez satın alıp oynamayı düşünüyorum. Amacım öncelikle hikayeyi bitirmek, daha sonra da yere göğe sığdırılamayan Online'ı denemek. Bildiğim kadarıyla GTA Online'a bunca yıldan sonra bile içerik gelmeye devam ediyor ve epey kapsamlı bir platforma dönüştürüldü. Yani sıfırdan başlayan biri için büyüklü küçüklü yüzlerce görevin biriktiğini tahmin ediyorum. Merak ettiğim konu şu: Online'a yeni başladığım andan itibaren beni ne tür zorluklar bekliyor olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye değer mi? Yani sonunda tüm görevleri bitirip, bir sürü ev, araba, sığınak vb. sahibi olursam başka ne yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yakın zamanda oynadığımda nerdeyse her sunucuda hile vardı ve bende en azından yarışlara katılayım dedim ve ordada buldular ben eğlenemedim ve sildim.

Yani şimdi GTA Online diyip dememek lazım sadece. Rockstar Games sunucularında mı oynayacaksınız yoksa özel sunucularda RP tarzı modlar içeren sunucularda mı?

Online hilelerden geçilmiyor ama öyle böyle diye diye 450 saat oynadım. Oyuna sürekli küfür etmeme rağmen 450 saat götürdü.

Herkese merhaba. GTA V çıkalı uzun zaman oldu fakat ben ilk kez satın alıp oynamayı düşünüyorum. Amacım öncelikle hikayeyi bitirmek, daha sonra da yere göğe sığdırılamayan Online'ı denemek. Bildiğim kadarıyla GTA Online'a bunca yıldan sonra bile içerik gelmeye devam ediyor ve epey kapsamlı bir platforma dönüştürüldü. Yani sıfırdan başlayan biri için büyüklü küçüklü yüzlerce görevin biriktiğini tahmin ediyorum. Merak ettiğim konu şu: Online'a yeni başladığım andan itibaren beni ne tür zorluklar bekliyor olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeye değer mi? Yani sonunda tüm görevleri bitirip bir sürü ev, araba, sığınak vb. sahibi olursam başka ne yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hile dolu belki FiveM(roleplay) kısmı sarar onun dışında Online hile dolu FiveM'de kitlesi bitti gibi ama seveni var bana sorarsan ben onlinea başlamam.

Hocam, GTA V'de 810 saatim var. Sadece 10 saati story mod kısmındadır. GTA'da çok fazla hileci var ama hepsi oyununu çökertecek diye bir şey yok. Ve zaten Server'da tek kalmanıza yarayan bir açıkta var oyunda. Oyunda para kasmak çok zor en çok yapılan para kasma tekniği cayo perico heist ve eğer düzgün bir şekilde yaparsanız 1.5m alabilirsiniz. Araç ev işletme fiyatları 3-10M arası değişiyor. Bunları göze alarak başlamanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almışken Premium Edition almanı öneririm Online'da güzel avantajlar veriyor ama arkadaşın yoksa Online çok sarmaz söyleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı