GTA Online Prime Gaming Ödülü Tutorial Tamamlanmalı Diyor

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2
Prime hesabımı Social Club ile bağladım. Verilmesi gereken para gelmedi. Üstüne üstlük bankada olan 100K cash gitmiş.
Hesabım 40. seviye. Social Club ödülü alamama nedenimi tutorialı geçmediğimi söylüyor.
Ne yapmalıyım? Ticket falan mı atsam?

Ekran Görüntüsü (33).png

Ek olarak ben de bu konuyla alakalı olduğunu düşündüğüm bir soru sormak istiyorum. Premium Edition'dan gelmesi gereken 2 milyon dolar para ödülü oyunu bir haftadır oynamama rağmen gelmedi. Rockstar Games hediye ödülü kaldırdı mı, yoksa hesabımıza çok geç mi geliyor?

Ek olarak ben de bu konuyla alakalı olduğunu düşündüğüm bir soru sormak istiyorum. Premium Edition'dan gelmesi gereken 2 milyon dolar para ödülü oyunu bir haftadır oynamama rağmen gelmedi. Rockstar Games hediye ödülü kaldırdı mı, yoksa hesabımıza çok geç mi geliyor?
Gelmesi lazım. Yan hesabımda 3 günde geldi. Ama 2 değil 1 veriyorlardı galiba.

Bana 1 hafta sonra gelmişti.

Geri
Yukarı