"GTA Online saved data for character 1 has been corrupted" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

StrowKSV

Hectopat
GTA 5'de Online olarak oynamak için Online seçeneğini seçtikten sonra yükleniyor ve daha sonra "GTA Online saved data for character 1 has been corrupted" hatasını alıyorum. Bu hatadaki "overwrite" seçeneğini seçtiğim zaman ise bu sefer "Rockstar Cloud Save error while deleting your character. Please return to Grand theft Auto v and try again later." Hatasını almaktayım.

Arkadaşlarım hiçbir sorun ve hata olmaksızın 2-3 gündür oynar iken ben köpek gibi bu hatayı çözmek için videolar, forumlar gezmeme rağmen bir türlü sorunu çözemedim ve en sonunda Rockstar Games Support'a başvurdum. Ancak kendileri 2 gündür zahmet edip De sorunumu çözmeyi bırakın cevap bile vermediler.

Lütfen bana bir yol gösterin yardım edin, 2 gündür aşırı derecede bunaldım ve artık tak etti canıma. Aşağıda bu konu ile ilgili ekran görüntülerini ve sistem bilgilerimi bulabilirsiniz.
Ekran görüntüleri:

Grand Theft Auto V Screenshot 2020.05.16 - 18.02.02.80.png

1589762753070.png

Sistem bilgilerim:
  • GeForce GTX 1050 Ti ekran kartı.
  • AMD Ryzen 3 2200G işlemci.
  • 16 GB 2400MHz RAM.
  • Gigabyte A350M pro-vd/s anakart.
  • 1TB HDD harddisk.
  • 400W PSU güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oraya nasıl yazıcaz biraz daha yardımcı olur musun?
Onun üstüne yaz diyor da nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim...
Desteğin sana attığı mesajı komple kopyala ve mesajın sağ üst köşesinde simgesi ok olan yanıtlama simgesi var, o simgeye bas mesajı yapıştır o bahsettiğim satırın üstüne benim yazdığım cümleyi yaz ve son olarak o cümleye kalınlık ekle.
Herhangi bir hata vermemesine rağmen hesabimi sifirlatabilir miyim?
Bence sıfırlatabilirsin fakat aşağıdaki ss de bahsi geçen şeyler gidecektir;
-------------------------------------------------------------------------------------------

Kaybedilecek Şeyler.PNG

Arkadaşlar bu arada bugün online'a girmeye çalıştığımda bu sefer başka bir hata ile karşılaştım.Umarım zamanla düzelecektir.😰

Son düzenleme:
Desteğin sana attığı mesajı komple kopyala ve mesajın sağ üst köşesinde simgesi ok olan yanıtlama simgesi var, o simgeye bas mesajı yapıştır o bahsettiğim satırın üstüne benim yazdığım cümleyi yaz ve son olarak o cümleye kalınlık ekle.

Bence sıfırlatabilirsin fakat aşağıdaki ss de bahsi geçen şeyler gidecektir;
-------------------------------------------------------------------------------------------

Eki Görüntüle 567611
Arkadaşlar bu arada bugün online'a girmeye çalıştığımda bu sefer başka bir hata ile karşılaştım.Umarım zamanla düzelecektir.😰
Gitsin sorun yok nasil sıfırlayabilirim. Maile ne yazmalıyım ben fazla bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın.

Artı -1 Eksi
Gitsin sorun yok nasil sıfırlayabilirim. Maile ne yazmalıyım ben fazla bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın.

Rockstar Games Support'a girin ve bir destek çağrısı oluşturarak aşağıdaki paragrafı yazınız daha sonra gönderiniz ve 2-3 gün sonra cevap gelecektir.

Aşağıdaki yazıyı yazmanız yeterli olacaktır;

Hello. Firstly this text was written in Google Translation. When I tried to enter GTA Online'i get error "GTA Online saved data for Character 1 has been corrupted." I want you to reset my account. I am ready to give all necessary approval.

Yaklaşık 2-3 gün içerisinde size geri dönülerek hesabınıza bağlı olan email üzerinden onay vermeniz istenilecektir. Bu onayı, gönderdikleri yazıda ki "bu satırın üstünde onay verdiğinizi belirtiniz." Kısmına yazmalısınız.

Rockstar Games Support'a girin ve bir destek çağrısı oluşturarak aşağıdaki paragrafı yazınız daha sonra gönderiniz ve 2-3 gün sonra cevap gelecektir.

Aşağıdaki yazıyı yazmanız yeterli olacaktır;

Hello.Firstly this text was written in Google Translation. When I tried to enter GTA Online i get error "GTA Online saved data for Character 1 has been corrupted." I want you to reset my account. I am ready to give all necessary approval.

Yaklaşık 2-3 gün içerisinde size geri dönülerek hesabınıza bağlı olan email üzerinden onay vermeniz istenilecektir.Bu onayı, gönderdikleri yazıda ki "bu satırın üstünde onay verdiğinizi belirtiniz." kısmına yazmalısınız.

discord adınızı ve kodunuzu yazarsanız hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim ben gördükten sonra silerseniz kimse göremeyecektir.
Ben herhangi bir hata almıyorum ya bunu yazmam uygun olur mu sizce?

Ben de Support'a yazdım dönüş yaptılar onay için mail attılar ben de onay mesajımı ilettim fakat hala dönüş yapmadılar. Bekliyoruz bakalım.

"bu satırın üstünde onay verdiğinizi belirtiniz." Kısmına yazmalısınız.

Bu kısmı nasıl yapacağız bilgi verir misin?
Ben geri dönüş yaptım fakat yanlış yere mi yazdım acaba.

Merhaba, yaklaşık 3 gündür aynı hatayı bende alıyorum. 2 kere Support bölümüne mesaj yazdım ama ikisinde de yaptıkları dönüş aynıydı ve sorunum düzelmedi. Sizin yazdığınız mesajı bende yazacağım fakat mesajı, hangi konuyu seçip yazacağımı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de sıfırlama başarılı bir şekilde gerçekleşirse offline modta ki ilerlemem sıfırlanır mı? Çünkü oyunu Epic Games bedava kampanyasından aldım ve sürekli offline mod oynadım. Online geçtikten sonra sadece bedava olan evi ve ceo ofisini aldım. Online moda ikinci girişimde de bu hatayı aldım ve bir daha giremedim.

Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık 3 gündür aynı hatayı bende alıyorum. 2 kere Support bölümüne mesaj yazdım ama ikisinde de yaptıkları dönüş aynıydı ve sorunum düzelmedi. Sizin yazdığınız mesajı bende yazacağım fakat mesajı, hangi konuyu seçip yazacağımı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de sıfırlama başarılı bir şekilde gerçekleşirse offline modta ki ilerlemem sıfırlanır mı? Çünkü oyunu Epic Games bedava kampanyasından aldım ve sürekli offline mod oynadım. Online geçtikten sonra sadece bedava olan evi ve ceo ofisini aldım. Online moda ikinci girişimde de bu hatayı aldım ve bir daha giremedim.

Öncelikle sorunum hala düzelmedi yine devam ediyor,
  • 2. olarak GTA 5'deki her şey sıfırlanır,
  • 3. olarak izlemeniz gereken yol şu şekildedir;
    • Support'da GTA 5'i seçin,
    • Online Play'i seçin,
    • Gameplay Progress'i seçin,
    • PC'yi seçin,
    • Contact Us'ı seçin.

Öncelikle sorunum hala düzelmedi yine devam ediyor,
2. olarak GTA 5'deki her şey sıfırlanır,
3. olarak izlemeniz gereken yol şu şekildedir;
Support'da GTA 5'i seçin,
Online Play'i seçin,
Gameplay Progress'i seçin,
PC'yi seçin,
Contact Us'ı seçin.

Dün sizin dediğiniz yoldan mesaj göndermiştim, yine de cevabınız için teşekkür ederim. Hala geri dönüş yapmadılar, bekliyorum.

Kusura bakmayın,resimi link olarak attığım için geçici olarak engellendim.

Şimdi dün yani 18.05.2020 tarihinde Rockstar Games Support'dan cevap geldi ve hesabımı sıfırlayacaklarını ve bunun için email üzerinden onay vermem gerekeceğini söylediler ve ben de onayı verdim.Bakalım şuan beklemedeyim büyük ihtimal bugün veya yine 2-3 gün sonra hesabımı sıfırlayacaklar ve sonunda online a giriş yapabileceğim.

Not:Support ile İngilizce olarak iletişime geçin.Bazıları türkçe yazıp da cevap alamamışlar,sonra da sitem etmişler.
Şey dicem dediğin hepsini yaptım. Cevapladım, mail üzerinden onayladım lakin 1 gündür mail gelmedi Rockstardan da sen online girebiliyormusun şuan knk?

Yeni konular

Geri
Yukarı