GTA online saved data for character 1 has been corrupted

Ceyhun kaydu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum sonunda çözüldü. Sorunu çözmenin maalesef tek yolu var o da Rockstar Games'e bildirmek. Yani Support kısmından sorunu anlatırsanız hesabınızı sıfırlayacaklarını ama onayınız gerektiğini söyleyecekler. Siz onayladığınızda ise hesabınız sıfırlanacak ve sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bu arada ikinci onayı, yani hesap sıfırlama onayını mail adresinizden yazmanız gerekiyor e-mailinizin doğrulanabilmesi için. Ve size son tavsiyem İngilizceniz iyi değilse Google çeviri ile sorununuzu anlatın.

Hocam nasıl onay vereceğiz? Bana da geldi 2. onay. Umarım mesajımı görürsün.

Hocam nasıl onay vereceğiz? Bana da geldi 2. onay. Umarım mesajımı görürsün.

Onay vermek için sana orada şu yere onay verdiğiniz yaz diyecek en üstte böyle şeffaf bir yazı şu işaret var hatta # doğrulama istedikleri maili cevaplama tuşuna bas altta 3 nokta var ona bas sonra o dediğim şeffaf yazıya tıkla yazabiliyorsun oraya yardımcı olabildiysem sevindim.

Onay vermek için sana orada şu yere onay verdiğiniz yaz diyecek en üstte böyle şeffaf bir yazı şu işaret var hatta # doğrulama istedikleri maili cevaplama tuşuna bas altta 3 nokta var ona bas sonra o dediğim şeffaf yazıya tıkla yazabiliyorsun oraya yardımcı olabildiysem sevindim.

Bu şekildemi olacak?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-16_134221.png
    resim_2021-06-16_134221.png
    38,5 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı