GTA Online vs FiveM

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 gün önce GTA 5 satın aldım. Ve 33,7 saate ulaştım sadece Online oynayarak. Ama önüme %30-45 hileli insanlar geliyor. Ve ben de istiyorum ki oyundan zevk alayım, zorlu olsun, sadece oynayan ve emek verenin para kastığı yükseldiği bir yer olsun. Şimdi FiveM hakkında RP yapıldığı dışında çok bir bilgim yok. FiveM de daha mı az hileli insan oluyor? Yani Online işi aşırı sarıyor ve içerik üretmekte istiyorum ama görevler soygunlar yaparken hileli bir kişi görevleri anında bitiriyor tamamlıyor. Tamam iyi hoş para geliyor ama bu hile işi sıktı beni. Bu yüzden FiveM, RP dışında tam nedir? Online'daki gibi orada da hayat kasılır mı? Sizlere danışmak istedim. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam hocam FiveM RP serverı yani kendi içinde ekosistemi olan bir server orada GTA temeli olup GTA Online hakkında hiçbir şey bulamazsınız arayüzüne kadar değişik. Ama bir Crew'e yani klana girerek oranın özel serverında soygunlarınızı yapabilirsiniz arkadaşlarınız varsa heistlere hile gelemez zaten setupları da Crew'in kendi özel serverinde yaparsın. Böylece hile derdinden kurtulmuş olursun.

FiveM de yaklaşık olarak 1200 saatim var ve orada bir karakteriniz oluyor, gerçek hayatta yapamadıklarınızı orada yapabiliyorsunuz. Bir engelli abim vardı FiveM'de tanışmıştık bana aynısını demişti, gerçek hayatta koşamıyorum ama burada koşuyorum. Araba süremiyorum ama burada sürüyorum, çok iyi arkadaşlıklar edinebilirsiniz ve orada bir hayatınız olabilir. Tabii sunucudan sunucuya değişir.

FiveM de yaklaşık olarak 1200 saatim var ve orada bir karakteriniz oluyor, gerçek hayatta yapamadıklarınızı orada yapabiliyorsunuz. Bir engelli abim vardı FiveM'de tanışmıştık bana aynısını demişti, gerçek hayatta koşamıyorum ama burada koşuyorum. Araba süremiyorum ama burada sürüyorum, çok iyi arkadaşlıklar edinebilirsiniz ve orada bir hayatınız olabilir. Tabii sunucudan sunucuya değişir.

Kanka öyle bir anlattın ki kendi hayatımın biletini kesip artık orada takılacakmışım gibi hissettim. Benim için tek istediğim Online gibi olsun ama az hile veya hiç hile olmasın. Önerin içinde sağ ol bu arada.

Kardeşim fivemde rsm.gg diye freeroam bir server var. r35 r34 audi bmw merco sınırsız araba var ve modlayıp gezebiliyorsun. Ayrıca sürekli olarak araba buluşmaları oluyor. Bakmanı tavsiye ederim bayağı iyi.

Kanka öyle bir anlattın ki kendi hayatımın biletini kesip artık orada takılacakmışım gibi hissettim. Benim için tek istediğim Online gibi olsun ama az hile veya hiç hile olmasın. Önerin içinde sağ ol bu arada.

Hiç hile yok merak etme sadece Troll'lere rastlayabilirsin.

gta online'daki paraları fivem de kullanamıyor muyuz ve gta online da ne gibi hileler oluyor

Geri
Yukarı