GTA Online yeni karakter olusturma

Aydinern

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, ben GTA Online'a yeni başladım. Su an kullandiğim karakteri silip yeni bir karakter açabiliyor muyum ve aciyorsam da Premium nimetlerinden yararlanabiliyor muyum?

Harita tuşuna basın. Online bölümünden Swap Character'e giriş yapın. Oradan yeni karakter oluşturabilirsin fakat seviyen o karakterde sıfırdan başlar. Para konusunu bilmiyorum fakat o para eski karakterinin bankasında kalıyordu sanırsam.

GTA Online'da aynı anda 2 karakter oluşturmak mümkün ancak para ortak bir havuzda toplanmıyor diye hatırlıyorum. Karakter silme konusunu bilmiyorum değerli hocaların hocası üstadların lordu ustam. 🙂

GTA Online'da aynı anda 2 karakter oluşturmak mümkün ancak para ortak bir havuzda toplanmıyor diye hatırlıyorum. Karakter silme konusunu bilmiyorum değerli hocaların hocası üstadların lordu ustam. 🙂
Sayın ustam, ben en son oynarken farklı karakter açınca, önceki karakterdeki param yeni karakterde de gözüküyordu. ☝🏼😊
Havuzdan kastınız bu ise havuzda toplanıyor diyebiliriz.
Sevgilerle. 👐

Sadece 2 karakter oluşturabilirsin ister silip baştan oluşturabilirsin fakat hesabında para varsa bankaya aktarman lazim yoksa sildiğin zaman sıfırlanıyor. Sadece dış görünüşü değiştirmen için 100k paran olması lazim diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı