Çözüldü GTA Online'a girilmeden hikaye moduna giriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
1 ay öncesine kadar güzelce bilgisayarımı kullanıyordum, uzun süredir yaşanan elektrik kesintileri yüzünden SSD bozuldu ve servise verdim, 1 ay sonra geri aldım. Bu süreçten öncesinde GTA Online oynuyordum, hesabımı falan her şeyi doğru girdim, oyunu ilk oynayan kişilere yaptığı gibi story mode oynadıktan sonra girmemi istiyor anlaşılan. Hesabıma ne oldu? Uğraşmak istemiyorum story modda ve muhtemelen story mode kayıtlarım da gitti. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA Online için öncelikle hikaye modundaki ilk görevi geçmeniz gerekiyor. Bulut yedeklemesini açmazsanız kayıt dosyalarınız taşınmaz. İnternetten %100 kayıt dosyası indirebilirsiniz.

Belgeler/Rockstar Games/GTA V/Profiles/Profiliniz kısmına atacaksınız.
GTA Online yedeklemeniz siz istemeseniz bile bulutta saklanıyor ve her zaman kaldığı yerden devam ediyor. Online için buluta yedeklemenize gerek yok. Yedekleme kapalı olsa bile GTA Online ilerlemeniz kaydedilir fakat tekli oyuncu ilerlemeniz yedeklenemez. Bu ayarı açtığınıza göre, artık o hesaba her giriş yaptığınızda tekli oyuncu için de aynı kayıt dosyaları gelecek ve GTA Online oynamak için yeniden görev yapmanıza gerek kalmayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı