Amazon yurt dışından alınan kargo 8 gündür yolda ve hala varmadı

deva

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, pek uzatmayacağım, yurt dışından Amazon Prime üyeliğiyle beraber 14 Şubat 2024 tarihinde verdiğim siparişim, 8 gün önce Hollanda'dan ayrıldı fakat elime hala ulaşmadı. Elime ne zaman ulaşır?

Siparişlerim bölümüne girdiğinizde tahmini teslimat tarihi yazıyor zaten. Ayrıca o tarih, size ürün sipriş ettiğiniz anda da belirtilmişti.

Hocam sizde herhangi bir güncelleme var mı? Bende de aynı durum var.

Yok kanka yarın 22:00'a kadar varır diyorlar ama hayırlısı bakalım.

Hocam sizde herhangi bir güncelleme var mı? Bende de aynı durum var.

Uçak 10 gündür havadaymış. Acaba Antartika'yı dönüp oradan sibirya pasifik ümit burnu oradan süveyşe girip Akdeniz'den çıkıp tekrar mı geliyor bu uçak anlamadım ki.

Son düzenleme:
Yok kanka yarın 22:00'a kadar varır diyorlar ama hayırlısı bakalım.

Uçak 10 gündür havadaymış. Acaba Antartika'yı dönüp oradan sibirya pasifik ümit burnu oradan süveyşe girip Akdeniz'den çıkıp tekrar mı geliyor bu uçak anlamadım ki.

Hocam ben müşteri hizmetleriyle konuştum bana Türkiye gümrükte dediler yoğunluk varmış ondan dolayı belki 1-2 gün gecikme olabilirmiş. Kerry lojistik de sisteme girmediği için uçak havada gözüküyormuş. Benim de yarın 22:00'a kadar teslimat diyor ama bakalım hayırlısı. Bugün veya yarın kolay gelsine verilir dediler.

Hocam ben müşteri hizmetleriyle konuştum bana Türkiye gümrükte dediler yoğunluk varmış ondan dolayı belki 1-2 gün gecikme olabilirmiş. Kerry lojistik de sisteme girmediği için uçak havada gözüküyormuş. Benim de yarın 22:00'a kadar teslimat diyor ama bakalım hayırlısı. Bugün veya yarın kolay gelsine verilir dediler.

Ne gümrükmüş arkadaş benim daha geçen yine Hollanda'dan gelen grafik tabletim 5 gün içinde kargolanıp geldi bu klavye 15 gün oldu daha gümrükten geçememiş. İşin kötü yanı Prime ile aldım hani o da bir işe yaramıyor galiba.

Ne gümrükmüş arkadaş benim daha geçen yine Hollanda'dan gelen grafik tabletim 5 gün içinde kargolanıp geldi bu klavye 15 gün oldu daha gümrükten geçememiş. İşin kötü yanı Prime ile aldım hani o da bir işe yaramıyor galiba.
Muhtemelen bayram tatili araya girdi. Tabii, bizim kurumlar söz konusu olunca 10 gün yatış. Üstüne biriken sürüyle iş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet hocam aynı benim de. Bende klavye almıştım klavyelerde mi sıkıntı var acaba forumdan yine birisinde de aynı sorun vardı klavye almıştı o da. @Yeyil sizde durum nasıl hocam?

Muhtemelen bayram tatili araya girdi. Tabii, bizim kurumlar söz konusu olunca 10 gün yatış. Üstüne biriken sürüyle iş.

Hocam forumda mouse alan birisi vardı onunki geçen hafta geldi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı