Gta Online'da durduk yere ban yedim

MEHMET AYTAÇ

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
BİLGİSAYAR TOPLAMA
Merhaba Technopat Ailesi;
Bugun arkadaşımla gta online oynadik. Her sey normaldi ben kisa bir sureligine oyundan ciktim. Daha sonra oyunda girdigimde 10 gun ban yedigimi fark ettim. Buyuk ihtimal oynadigim sessiondakiler reportladilar. Ben hile, yazilim vs kullanmadim. Rockstar support'a bir yazi yazdim cevap olarakta incelenecegini soylediler. (Yaninda da ivir zivir seyler.)
Peki bu inceleme olayi ne zaman biter veya ban kalkar mi? Bir de aranizdan bunu yasayan oldu mu merak ettim.

Dostum hileden ve gereksiz yere toplam 4 kere ban yemiş biri olarak konuşayım, sistem berbat. Her an ban tekrar yiyebilirsin.

Rockstara karşı gönderdigim onca yaziyi takmadilar.Sistem hilecileri otomatik anliyomus diyerek konuyu kapatip cozuldu diyorlar incelemiyorlar bile bencede sistem berbat

Sadece hileden dolayı değil rahatsız edici davranıştan hakaretten dolayı da ban yiyebilirsin.

Beyler Öncelikele Sa Bundan Bİ 10 GÜN Filan Önce Gta 5 Onlıne den ban yedim amam 10 gün atılar orada tarih şöle yazıyo 5/16/2016 ama bugün oyuna giriyorum onlıne a girmiyor gine bu tarihi yazıyor napmam lazım lütfen yardım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı